Yara İzi Onarımı Nedir? Nasıl Yapılır?

Ankara yara izi onarımı alanında güzellik salonumuz lider konumda! Yara türüne göre uygulanan farklı tedavi seçenekleri ile eşsiz sonuçlar elde ediyoruz. En kalıcı hale gelmiş olan yaraların dahi tedavi edilmesini sağlayabiliyoruz. Kliniğimizde sadece alanında uzman olan isimlere yer verilmektedir. Cilt sağlığınızın emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. Cilt sağlığına dair herhangi bir sorun yaşanmaması için güzellik salonumuzda uygulanan tüm yöntemler dermatolojik olarak test edilir ve onaylanır. Onay almayan hiçbir yöntem erişime açılmaz. Bu alanda müşterilerimizin yapmış oldukları yorumlar da dikkat çekmektedir.

Ne Kadar Erken Tedavi Başlarsa O Kadar Başarılı Sonuç Alınır!

Yara izinin üzerinden çok zaman geçmeden güzellik salonumuza gelerek tedavi için başvuru yapmanız daha olumlu sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Yara izine müdahalenin hızlıca yapılması ve yara oluşumunun üzerinden çok zaman geçmemesi sıkıntıların ortadan kalkmasını sağlayacak. Fakat oturmuş yara izlerinde de başarılı sonuçlar aldığımız yöntemler bulunmaktadır. İletişim numaralarımız üzerinden randevunuzu oluşturarak bu konuda hangi yöntemin sizin cildiniz için daha uygun olacağına dair bilgi alabilirsiniz.

Sizi Aramamızı İster misiniz?

  Lazer Tedavisi İle Yara İzi Onarımı 

  Yara izleri de dahil olmak üzere ciltte meydana gelen birçok hasarda ve olumsuzlukta lazer en efektif seçenekler arasında kendini göstermektedir. Lazer tedavisinde yeni bir deri katmanının ortaya çıkarılması için uygun ışık dalgaları belirli aralıklar ile gönderilir. Lazer tedavisi uygulama adımlarında sorun yaşamamak için her cildin hassasiyetine uygun bir şekilde doz hazırlanır. Bu tedavi türü kanser rahatsızlığından muzdarip olan kişilere uygulanmaz. Her tedavi yöntemi her müşterimiz için uygun değildir. Kendi hassasiyetlerinizi ve kişisel rahatsızlıklarınızı dile getirmeniz bu şamada büyük önem arz etmektedir. Uzmanlarımız sizin yara iziniz ve kişisel sağlığınız bağlamında hangi yöntemin daha uygun olacağına karar verecektir.

  Yara İzi Onarımı Kaç Seans?

  Yara izinin durumuna göre uygulanması gereken seans sayısında değişim uygulanabilir. Bu noktada yara izinin boyutu ve kalıcılığı ile alakalı analizler yapıldıktan sonra size tahmini olarak kaç seans sonra başarı elde edileceği ile alakalı olarak bilgilendirmeler yapılır. Bu aşamada düzenli uygulama çok önemlidir. Sadece bir tedavi senasında tüm yara izlerinden kurtulmanın beklenmesi makul olmayacaktır. Düzenli seans aralıkları ile uygulanması elde edilecek olan verimliliği yüksek seviyeye çıkaracaktır.

  Kimyasal Peeling İle Yara İzi Onarımı 

  Daha hafif yara izleri ve lekeler için lazerden ziyade kimyasal peeling uygulaması da olumlu sonuçlar verebilmektedir. Bu aşamada kimyasal peeling derideki ölü hücrelerin soyularak yerine canlı ve ışıl ışıl yeni derinin gelmesi için fırsat sunmaktadır. Kimyasal peeling aşamasında ciltte klasik peeling yönteminde olduğu gibi mikro çizikler de oluşmayacaktır. Son dönemlerde kimyasal peeling sadece yara izlerinde değil aynı zamanda leke tedavilerinde de aktif olarak kullanılmaktadır. Bu tedaviyi alan müşterilerimizin öncesi sonrası fotoğraflarına bakmanız dahi anında ne derece başarılı bir süreç olduğunu anlamanızı sağlayacaktır.

  Güneş Işınlarından Uzak Durun

  Güneş ışınlarından uzak kalarak harika bir görsellik oluşturabilirsiniz. Güneş ışınları yara izleri üzerinde büyük bir olumsuz etkiye sahiptir. Bu yara izlerinin daha koyu bir hal almasında da birinci sorumlu güneş ışınlarıdır. Ayrıca yara izlerine dair yapılan tedavilerin başarılı olması için de güneş ışınlarından olabildiğince kaçınmanız gerekiyor! Uzmanlarımız bu aşamada size hangi güneş koruma kremlerinin daha efektif olacağı ile alakalı bilgilendirme de yapacaktır. Uzmanlarımızın uyarıları dikkate alınmalıdır.

  Yara İzi Bakımı Fiyat Aralığı

  Yara izi onarım fiyatları diğer firmalar ile kıyaslandığı zaman makul seviyesi ile memnun etmektedir. Sunulan makul seviye sayesinde görünümünden memnun olmayan hanımların yara izlerinden kalıcı olarak kurtulması için fırsat oluşturuyoruz. Ana sayfamızı yakından takip ederek hali hazırda makul olan fiyatlar üzerinden tekraren yapmış olduğumuz indirimlerden de ayrıca istifade edebilirsiniz. Sizin için güzelliğe bir adım daha yaklaşmak ve eşsiz çehrenizi ortaya çıkarmak daha uygun bütçeli bir hale gelecek! Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Yapılan Yorumlar Ne Yönde?

  Yara izi bakımı hakkında yapılan müşteri yorumları oldukça olumlu seviyededir. Kişilerin yapmış oldukları yorumlar tedavinin ne derece etkili olduğunu göstermektedir. Uygun fiyat ve güler yüzlü çalışanlarımız konusunda da övgü almaya devam etmekteyiz. Siz de ekibimiz ya da genel manada verdiğimiz hizmet ile alakalı olarak olumlu olumsuz tüm yorumlarınızı alanın uzmanları ile paylaşabilirsiniz. Sizin memnuniyetiniz bizim hizmet politikamızın temelini oluşturur!