Ankara Türk Hamamı Fiyatları

Ankara hamam deneyimi yaşamak isteyen kişilerin seçimi çok dikkatli yapması gerekiyor. Firmamız hijyen, temizlik, sıcacık bir ortam ve profesyonel hizmet sunarak size harika bir Türk hamamı fırsatı yaratmıştır. Geleneklerimizin bir parçası olan bu hamamın en modern koşullar ile bir araya gelmesi sağlanıyor; teknoloji ve gelenek Fisina’da bir arada! Fisina firmamız ile iletişime geçerek sizin için uygun zaman ve günü belirleyebilirsiniz. Gelen talep oldukça yüksek olduğu için iletişim numaralarımızdan yetkililerimiz ile görüşme yapmak daha makul olacaktır. Fiyat aralığının makul seviyesi ve hizmet kalitesi göz önünde bulundurulduğu zaman müşteri memnuniyeti konusunda ne derece yüksek bir seviyenin yakalandığı daha net anlaşılmaktadır!

Hem Temizlik Hem Rahatlama

Fisina hamam deneyimi sayesinde hem derinlemesine temizlikten hem de büyük bir rahatlama fırsatından istifade edeceksiniz. Derin bir nefes alarak sıcak suyun tadını çıkarabilirsiniz. Kurnalarda hem sıcak hem de soğuk su akışı bulunmaktadır. Ortamın ısısı da geleneksel detaylara uygun bir biçimde tasarlanmıştır. Hamamlarımızda yerden ısıtma da mevcuttur. Bu nedenle her bakımdan sizi şımartan bir deneyimden istifade edeceksiniz. Sadece geleneksel bir temizlik alanı olarak değil aynı zamanda düğün ya da kına gibi organizasyonlardan önce arkadaşlarınız ile gelerek eğlenceli zaman geçireceğiniz bir alan olarak da tercihte bulunma hakkınız vardır.

Sizi Aramamızı İster misiniz?

  Kas Spazmlarına Çözüm!

  Çankaya hamam deneyimi sayesinde kas spazmları ile başa çıkma imkanını elde edebilirsiniz. Kas spazmları ile başa çıkarken kişilerin özellikle dikkate alması gereken nokta spor sonrası aşamadır. Ağır antrenmanlardan sonra kas ağrılarını minimum seviyeye indirmek için Türk hamamı deneyimi uzmanlar tarafından da tavsiye edilmektedir. Bu şekilde hem kendinizi ödüllendirme hem de vücudunuzu bir sonraki antrenmana kadar dinç şekilde muhafaza etme fırsatını yakalayacaksınız. Kaslarınızın bu derece rahatlamasının sebebi sıcak ortamın kaslardaki laktik asit birikiminin minimum seviyeye indirilmesi ve toksinlerin terleme yolu ile atılmasıdır. Harika bir temizlik deneyimi edinirken aynı zamanda vücudunuzun da sağlığına yeniden kavuşmasını mümkün kılacaksınız!

  Geleneksel Hamam Cilt Sağlığınızı Ön Plana Çıkaracak!

  Cilt sağlığı üzerinde de eşsiz etkileri olduğu uzmanlar tarafından belirtilmektedir.

  • Uzmanlar hamam deneyimi, düzenli olarak uygulanırsa ciltteki renk eşitsizlikleri yok olacak iddiasını ortaya koymaktadırlar. Bunun asıl nedeni dolaşım bozukluklarının ortadan kaldırılmasıdır. Dolaşım bozukluklarını gidererek kan akışı hızlandırıldığı için cildiniz çok daha yumuşak ve renk bakımından da eşit hale gelecektir.
  • Geleneksel hamam deneyiminin hemen sonrasında cildinizdeki toksinlerin atıldığını hissedeceksiniz. Sıcak ortam sayesinde ciltte bulunan toksik birikimin minimum seviyeye çekilmesi mümkün kılınıyor. Bu şekilde ileride oluşacak olan aknelerin dahi ortadan kaldırılması sağlanır.

  Bu detaylara bakıldığı zaman düzenli olarak uygulandığı zaman birçok farklı cilt sorunu ile mücadele etmenizi sağlayacaktır. Sadece temizlik adımı değil hamam deneyimi sonrasında nemlendirme sürecine dikkat edilmelidir. Ter kaybı sebebi ile ciltte nem dengesizlikleri oluşabilir. Hamamdan çıkışınızın hemen sonrasında dilerseniz uzmanlarımıza danışarak dilerseniz de kendi bakım malzemeleriniz ile cildinizi nemlendirmeniz gerekiyor!

  Ek Hizmetlerimizden Faydalanın    

  Hamam deneyimi sonrasında tuz odaları ya da buhar odalarından da istifade edebilirsiniz. Tuz odalarımız sayesinde tuz mağaralarının elsiz ortamı direkt olarak ayağınıza kadar getirilmektedir. Bu aşamada tuz odalarının özellikle astım hastaları için bir tedavi umudu olduğu da fark ediliyor. Odalardaki iyot seviyesi konunun uzmanları tarafından oluşturulur. Daha öncesinde bu alanda deneyim sahibi olan müşterilerimizin yorumlarına bakarak memnuniyet seviyesi hakkında fikir edinebilirsiniz! Tuz odalarına ek olarak buhar odaları ile vücudunuza bakım yapabilirsiniz. Buhar odalarında da vücudun toksinlerden arınırken aynı zamanda kas ağrılarının giderilmesi de mümkün kılınıyor! Her iki oda türünün de gerekli olan tüm hijyen denetimlerinden geçirildiği belirtilmelidir, sağlığınız firmamızda asla riske atılmaz!

  Hijyen Seviyesi

  Bayan hamamı hijyen seviyesi ile göz doldurmaktadır. Pandemi sorununun sonrasında hem firmamız hem de müşterilerimiz bu alanda daha hassas bir hale gelmiştir. Ayrıca resmi birimlerin konu hakkında yapmış olduğu incelemelerin de hız kazandığı görülmektedir. Hijyen seviyesine dair hamamın her kullanımının hemen sonrasında özel solüsyonlar ile temizlendiği fark edilmektedir. Bu şekilde kullanımında sağlık bakımından kesinlikle bir sorun meydana gelmeyecektir. ayrıca resmi birimlerce daha öncesinde yapılan hijyen denetimlerinden tam not aldığımız da belirtilmelidir. Gönül rahatlığı ile Fisina hamamı tercih edebilirsiniz.