Ankara Pedikür Fiyatları

Ankara pedikür kategorisinin lideri olan firmamızda ayak sağlığınızı yeniden kazanmanız için uygun bakım adımları tamamlanacaktır. Pedikür kelimesinin anlamı ayak bakımıdır. Ayak bakım aşamasında sorun yaşanmaması için sadece bu alanda uzman, tecrübeli ve eğitimli personeller görev almaktadır. Ayak bakım adımında sorun yaşamamak adına kişilerin dikkate alması gereken en temel husus kullanılan malzemelerin dermatolojik olarak onaylanmış olmasıdır. Ayak bakımında ve diğer tüm bakım adımlarında kullandığımız malzemeler dermatolojik olarak onaylanmıştır. Cilt sağlığı ile alakalı herhangi bir sorun meydana gelmeyecektir.

Pedikür İle Ayak Tırnaklarına Şekil Verme Aşaması

Ayak tırnaklarının şekillendirilmesi sırasında sizin istediğiniz modellerin oluşturulmasına büyük önem verilir. Tabi ki bu aşamada batıklar da engellenir ve tedavi edilir. Tırnak batıkları sadece görsel manada sıkıntı yaratmaz aynı zamanda günlük hayatınızı direkt olarak etkileyecek kadar büyük acı verebilmektedir. Bu sorunların yaşanmaması için tırnaklara şekil verme süreci içerisinde direkt olarak sizin istekleriniz ve ayak sağlığınız ana kıstas olarak belirlenecektir. Ayak tırnaklarının kesim adımının tamamlanmasında kullanılan malzemeler size özeldir. Makaslar umumi kullanıma açık değildir.

Pedikür Nemlendirme Aşaması

Ayaklarda yaşanan pul pul görünüm sorunun ortadan kaldırılması için kesinlikle nemlendirme adımının sorunsuz biçimde tamamlanması gerekmektedir. Nemlendirme sürecinde kullanılacak olan tüm malzemeler sizin kişisel ayak sağlığı durumunuza uygun olarak seçilir. Örneğin ayağında sıklıkla yara oluşan ve görünüm bakımından sorunlu olan kişilerin genel manada çay ağacı yağı ile ayak bakım adımları tamamlanmaktadır. Bunun yanı sıra günlük nemlendirme için özel kremler de kullanılır. Uzmanlarımız sizin günlük bakımınızda nelere dikkat etmeniz ve hangi nemlendirme ürünlerini kullanmanız gerektiği konusunda size bilgi verecektir.

Sizi Aramamızı İster misiniz?

  Oje Kullanımı

  Ayak tırnaklarının göz alıcı ve zarif bir hal alması için oje kullanımı dikkat çeken safhalar arasındadır. Sizin ten renginize uygun seçimler yapılacaktır. Size renk kartelası sunulur ve seçim yapmanız sağlanır. Dilerseniz bu aşamada nail art uygulaması da talep edebilirsiniz!

  Pedikür ile Mantar Sorunu Çözülüyor!

  Ayak sağlığı ile alakalı en huzursuz eden detayların başında kesinlikle mantar gelmektedir. Mantar ile mücadele edebilmek için profesyonel yardım alınmalıdır. Mantarların giderilmesi için ekibimiz sizin kişisel sorunlarınız göz önünde bulundurarak özel bir solüsyon uygulamaktadır. Özel solüsyon sayesinde hem yeni mantarların oluşumu engellenir hem de mantarın yayılım alanı kısıtlanır. Tedavi adımının birkaç seans içerisinde tamamlanması mümkün kılınmaktadır. Bu süreç içerisinde ayağınızı nemden uzak tutmalısınız. Nemli ortamlar mantarların yayılım alanının en hızlı olduğu noktalardır. Uzmanlarımız size pudra kullanımı da önerebilir. Bakım adımının sonrasında başarının en yüksek seviyeye çıkarılması için özellikle uzmanlarımızın tavsiyelerine dikkat etmeniz çok daha verimli olacaktır.

  Pedikür fiyatları ve Kampanyaları!

  Pedikür fiyatları uygun yapısı ve erişilebilir aralığı ile dikkat çekmektedir. Uygulanacak işlem adımlarına göre ödemenizi gereken tutar da değişim gösterebilmektedir. Bu aşamada diğer firmalara nazaran çok daha yüksek bir kaliteden faydalanırken ödenmesi gereken tutarın oldukça makul olması da dikkat çekmektedir. Uygun fiyat aralığının daha da erişilebilir bir hal aldığı kampanyalı dönemlerimizi de incelemeye almanız gerekiyor. Kampanyalı dönemlerimizde özellikle indirimler ve ödeme kolaylıkları dikkat çekiyor. Firmamızın ana sayfasını kontrol edebilir ya da e-bültenimize kayıt adımını tamamlayabilirsiniz. Size özel kampanyalarımız hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz

  Hijyenik Ortam

  Fisina pedikür adımlarının tamamlandığı ortamlar hijyen seviyesi ile memnun bırakıyor. Sadece ortamlar değil aynı zamanda kullanılan malzemelerin hijyenik yapısı da göz doldurmaktadır. Her bir bakım adımının sonrasında müşterilerimiz tarafından temas edilen tüm noktalar dezenfekte edilir ve yeni müşterimize hazırlanır. Bu aşamada herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmamanız için gerekli olan önlemler eksiksiz biçimde alınmıştır. Genel manada tek kullanımlık ürünlerin tercih edilmesi de memnuniyeti artırıyor.

  Düzenli Uygulamanın Önemi

  Çankaya pedikür bakım adımlarının düzenli olarak uygulanması gerekir. Sadece bir pedikür seansı ile ayak sağlığının yeniden kazanılması mümkün değildir. Her bakım sürecinde olduğu gibi özellikle dikkatle incelemenin yapılması ve uzmanlarımızın size belirttiği aralıklar ile pedikürün tamamlanması gerekir. Artık ayaklarınızın görünümünden huzursuz olmayacaksınız. Bakımı ile ve temizliği ile göz kamaştıran ayaklara ulaşmak artık çok kolay! Alanında uzman olan kadromuz ile hanımların ayaklarını baştan yaratmaya davam ediyoruz! Bu alanda müşterilerimizin yapmış oldukları yorumlar da dikkat çekmektedir. Ayakların öncesi sonrası fotoğrafları da hizmet kalitesini ortaya koyan hususlardandır!