Microblading Nedir? Faydaları Nelerdir?

Ankara kaş işlemleri konusunda en sevilen ekiplerden birine sahibiz! Sadece kaş işlemlerinde değil tüm kalıcı makyaj adımlarında lider konumdayız! Kendi güzelliğinizi Fisina markamıza emanet ederek eşsiz bakışınızı muhteşem bir çehreye kavuşturabilirsiniz. Kaş tasarımı bir kişinin yüz hatlarını dahi etkilemektedir. Kalıcı makyajın da vazgeçilmez parçalarından bir tanesidir. Her gün yeniden kaşlarınız ile alakalı işlem yapmak ve kalemler ya da pomad kullanarak doldurmak istemiyorsanız microblading sizin için göz alıcı bir seçenek olacaktır. Bu seçenek sayesinde kısa vadede doğal bir görselliğe kavuşacaksınız! İşlemi uygulayan kişiler alanının uzmanlarıdır! Sizin sağlığınız ve işlem sonrası memnuniyetiniz bizim en temel önceliğimizdir. Bu memnuniyetin tesis edilmesi için özel bir kadro oluşturduk!

Microblading ile Kaş Tasarımı

Microblading uygulamasının hemen öncesinde taş tasarımına dair istekleriniz gözden geçirilecektir. Kaş tasarımında artık 3 boyutlu programlar kullanılmaktadır. Bu şekilde sürprize hiçbir şekilde yer verilmeyecektir. Programlar üzerinden kaş tasarımının sizin simanızda nasıl duracağına dair görsel sonuçlar sunulacaktır. Asla herhangi bir sürprize yer bırakılmayacaktır! Ayrıca kaş tonunun belirlenmesi aşamasında kişilere bir renk kartelası sunulacaktır. Bu karteladan dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz. Uzmanlarımız da sizin cilt tonunuz ile hangi rengin daha uyumlu olacağı konusunda bilgi sunacaktır!

Sizi Aramamızı İster misiniz?

  Microblading Nedir?

  Fisina kaş işlemleri arasında dikkat çeken seçeneklerin başında microblading gelmektedir. Bu işlem sırasında kullanılan tüm malzemeler dermatolojik olarak onaylıdır. İşlemlerin cilt sağlığınıza ya da kaş yapınıza zarar vermesi söz konusu değildir. Profesyonel bir görsellikten istifade edebilmeniz için çaba sarf edilirken sağlığınız da koruma altına alınır!

  • Bu işlem sırasında kaşların boşluk olan kısımlarına çok ince başlıklara sahip olan teknik cihazlar ile boya yardımı ile kıl görünümü verilir. Bu kıl görünümü o kadar ince ve hassas şekilde uygulanır ki microblading işlemi ile gerçek kaş arasında bir fark göremeyeceksiniz!
  • İşlem acılı değildir. Sadece kaş kısmında bir tahriş oluşmaması için işlemin hemen öncesinde kaş kısmına anestezi etkisi olan bir krem uygulanacaktır. Hiçbir konfor sorunu olmadan ve tahriş yaşanmadan uygulamanın yapılması sağlanır!

  Microblading işlemi sonrasında bir iki gün içerisinde kaşlar gerçek rengine kavuşacaktır. Bu bir iki günlük sürede normalde kullanacağınızdan bir derece daha koyu bir halde göreceksiniz. Bunda bir sıkıntı yoktur, işlemin genel prosedürü bu şekilde işlemektedir.

  Microblading İşlem Yenileme Süreci

  Microblading fiyat aralığı yenileme işlemleri de dahil edilerek hesaplanacaktır. Uygulamanın sonrasında beğenmediğiniz noktalar ya da düzeltilmesini istediğinizi hususlar olursa bunu bildirebilirsiniz. İşlem geçicidir. Kalıcılığı sadece 6 ay ile sınırlıdır. Tabi ki deniz ya da güneş gibi faktörlerden uzak kaldığınız ve microblading uygulayan bölgeyi tahriş etmemeniz durumunda kalıcılığı uzayabilmektedir. Uygulamanın hafiflemesinin sonrasında yine güzellik merkezimizden randevu alarak yenileme adımını tamamlayabilirsiniz. Artık gün içerisinde hazırlanmak sizin için daha kolay olacak! Kadınların gün boyu bakımlı ve konforlu hissetmeleri için harika bir fırsat sunuyoruz!

  Microblading İşlemi Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

  İşlem sonrasında herhangi biri mikrop kapma olasılığının oluşmaması için gerekli olan önlemler alınmalıdır. Su ile temas etmemesi önerilmektedir. Bu noktada işlem sonrasında en azından 3 gün boyunca işlem uygulanan bölgeye su temas ettirmemelisiniz. Güneş ışınlarına karşı da ayrıca dikkatli olmanız gerekiyor. Bu bölgenin direkt olarak UV ışınları ile karşılaşması durumunda olumsuzluklar meydana gelebilmektedir. Genel olarak kalıcı makyaj uygulamasından yararlanan kişilerin güneş ışınlarına karşı ayrıca dikkatli olması öneriliyor. Uzmanlarımız size uygulamanın hemen sonrasından nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda bir liste sunacaktır. Bu listeye dikkat ederek işlem verimliliğini çok daha yüksek seviyeye çıkarma imkanını elde edebilirsiniz.

  Hijyenik İşlemler

  Çankaya microblading kategorisinde en hijyenik şekilde hizmet veren firmaların başında gelmekteyiz. Bu alanda bir sorun yaşanmadan ve sağlık koşulları riske atılmadan kalıcı makyaj uygulaması tamamlanacaktır. Salgın durumlarının hemen sonrasında resmi birimlerin hijyen alanında yapmış olduğu denetimler hız kazanmıştır. Bu denetimlerden tam not alan nadiri güzellik merkezlerinden birinde bulunuyorsunuz. Kullanılan her alan müşterinin uğurlanmasının sonrasında dezenfekte edilecektir. Bu nedenle hizmet almakta hijyene dair aklınızda herhangi bir soru işareti bulundurmamalısınız!  Daha öncesinde kalıcı makyaj yada diğer bakım alanlarında firmamızdan hizmet alan müşterilerimizin hijyen koşullarına dair yapmış oldukları olumlu yorumlar da dikkat çekmektedir.

  Microblading Randevusu Alma

  Fisina Beauty ile iletişime geçerek microblading için randevunuzu oluşturabilir, hayalinizdeki kaş tasarımına sahip olabilirsiniz.