Medical Cilt Bakımı

Ankara medikal cilt bakımı alanında lider firma olan güzellik merkezimizde alanının uzman isimlerinden hizmet alabilirsiniz. alanın uzmanı olan kadromuz global manada ses getiren yöntemleri uyguluyor. Ortaya çıkan sonuçların başarısı öncesi sonrası fotoğraflarında dahi kendini göstermektedir. Cilt bakımı alanında sadece alanın uzmanlarına güvenmelisiniz, aksi takdirde bakım sürecinde meydana gelen hatalar cilt sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Fisina markası olarak bizim önceliğimiz sizin tertemiz, pürüzsüz ve ışıl ışıl bir cilde sahip olmanız!

Medikal Peeling

Medikal peeling ya da kimyasal peeling olarak adlandırılan sistemde cilt için özel olarak hazırlanmış olan içerikler ile cildin sorunlu olan ölü tabakasının arındırılması mümkün kılınmaktadır. Bu yöntemin öncesinde klasik peeling metodu uygulanmaktaydı. Klasik peeling metodunda bir kremin içerisinde bulunan partiküller ile ciltte soyma meydana getirilmektedir. Bu şekilde cildin yenilenmesi sağlanır. Fakat bu klasik peeling sisteminde partiküllerin ciltte mikro çiziklere sebebiyet verdiği anlaşılmıştır. Kimyasal peelingde ise bu tür bir sorun olmayacaktır. Uygulama aşamasında sadece sağlık onayı alınan malzemeler kullanılır. Kimyasal peelingi uygulanacak olan ekip üyelerimiz de bu alanın uzmanıdır. Bu kıstaslar başarılı bir sonuç alınmasını garanti etmektedir!

Sizi Aramamızı İster misiniz?

  Dermapen Kullanımı

  Dermapen sisteminde ciltte mikro noktalar açılır. Bu şekilde cildin hızlı iyileşme sistemi tetiklenmiş olur. Bu yöntemin dermaroller adı ile evlerde uygulanması söz konusu değildir. Bu tür uygulamalar uzmanlar tarafından yapılmadığı zaman ciltte sorunlara sebebiyet verebilmektedir. Sorun yaşamamak için cilde uzmanlarımızın temas ettireceği dermapen ile hem iyileşme adımını tetikleme hem de uygulanacak olan bakım solüsyonlarından büyük bir verimlilik alma hakkını elde edebilirsiniz. dermapen sistemi sadece bir seansta etki göstermez. Her bakım adımında olduğu gibi belirli bir süre düzenli olarak uygulandığı zaman olumlu sonuç verecektir.

  Fibroblast

  Son dönemlerin en sık uygulanan seçenekleri arasında yer almaktadır. Bu aşamada cildin kendi dokusu kendi tedavisi için kullanılır. Kulak arkası gibi bölgelerden alınan küçük bir doku aracılığı ile kolojen üretiminden sorumlu olan fibroblast elde edilir. Bu aşamada elde edilen fibroblast belirli seans aralıkları ile cilde uygulanır. Hem kırışıklıkların giderilmesi hem de lekelerin ortadan kaldırılması için harika bir seçenek olacaktır. Uygulamanın genel olarak 4-5 seans içerisinde sonuç vermesi beklenmektedir. Cilt içerisinde esneklik ve gençliğin en temel mimarlarının başında kolajen gelmektedir. Fibroblast yöntemi ile cildin kolajen yapısı desteklenmektedir. Bu şekilde hem yeni oluşan kırışıklıklar ortadan kaldırılır hem de renk eşitsizlikleri giderilir!

  Güneş Işınlarına Dikkat Edin!

  Bakım adımının sonrasında uzmanlarımızın size bildirdiği detaylara dikkat etmelisiniz. Bunların başında güneş ışınları gelmektedir. Güneş ışınları leke izlerini daha kalıcı kılmaktadır. Bu sorunu aşabilmek için öncelikli olarak günlük güneş koruma adımlarının tamamlanması gerekmektedir. Güneş ışınlarından korunmak için yüksek UV koruma faktörüne sahip olan losyonlar kullanılmalıdır. Hangi solüsyonun kullanımının çok daha başarılı olacağı uzmanlarımızca tarafınıza bildirilecektir. Güneş ışınları tedavinin olumsuz etkilenmesine neden olabileceği için leke tedavilerinin kış ya da son bahar aylarında uygulanmasının çok daha verimli olacağı dile getirilmektedir.

  Medikal Cilt Bakımı Fiyat Aralığı Nedir?

  Medikal cilt bakımı fiyatları incelenirken özellikle makul seviye dikkat çekmektedir. Bu aşamada kişilerin uzman kadrodan sevilen fırsatlardan istifade ederken aynı zamanda uygun fiyat aralığına erişmesi de dikkat çekiyor. Fiyat aralığımızın makul yapısında ayrıca indirimler yapılmaktadır. Bu indirimlerden haberdar olabilmek için ana sayfamızı takip etmelisiniz. Kampanyalı fiyatlar ve ödeme kolaylıklarından faydalanmak artık daha kolay bir hal alacak! Profesyonel bakım uygun fiyata!

  Medikal Cilt Bakımı İşlemleri Hijyenik Midir?

  Cilt bakımı konusunda uygulanan tüm adımlar hijyen koşullarına uygundur. Hijyen alanında asla sorun yaşamadan bakım adımları tamamlanacaktır. Kullanılan malzemelerin çoğu sadece tek kullanımlıktır. Birden fazla defa kullanılan cihazlar da ve bakım odalarımız da her seferinde sterilize edilmektedir. Bakım sürecine dair sorun yaşanmaması için firmamız gerekli olan önlemleri almıştır. Hijyen alanında yapılan resmi denetimlerden de tam puan alınmaktadır.

  Uzman Kadro Eşsiz Sonuçlar!

  Uzman kadromuz tarafından uygulanan sonuçlar başarısı ile dikkat çekmektedir. Kişisel bakım adımları bizim için büyük öneme sahiptir. Her müşterimizin cilt tipine göre kişisel bir bakım adımı uygulamaktayız. Cilt sağlığında kişisel beklentiler, genel sağlık ve cilt tipi büyük önem arz etmektedir!

  Normal cilt bakımı hakkında bilgi alabilirsiniz..