Medikal Cilt Bakımı Fiyatları

Medikal cilt bakımı, alanında profesyonel ekipler ile yapılır. Cilt bakımına yönelik kullanılan serumlar, cildi direkt olarak yenilemeye yöneliktir.

 

Medikal Cilt Bakımı Nedir?

Medikal cilt bakımında;

  • Siyah nokta
  • Cilt canlandırma
  • Cilde göre değişkenlik gösteren, cilt gençleştirme çalışmaları işlemsel olarak gerçekleşir.

Fisina Beauty Studio, medikal cilt bakımı hizmetiyle kişilerin beklentilerini, en üst seviyede karşılar. Medikal cilt bakımı, direkt olarak tek seansla yapılan bir işlem değildir. Ayda bir kere yapılan bir işlem olarak çoğunluğun tercihindedir. Fakat Medikal cilt bakımı, seanslar olarak değişkenlik gösterebilir. Aynı zamanda bu durum kişinin cilt hassaslığına göre farklılık gözetir. Medikal cilt bakımı fiyatları, yapılan her işlemde ayrıdır.

 

Medikal Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Medikal cilt bakımı yapılmadan önce, kişinin cildi derinlemesine temizlenir. Cilt yüzeyi temizlendikten sonra ciltte herhangi bir makyaj var ise bu da tamamen çıkartılır. Cilt yüzeyinde bulunan gözenekler, medikal cilt bakımı makinasındaki buhar sistemi ile birlikte temizlenir ve tamamen açılır. Buhar uygulaması birçok cilt için yumuşatıcı bir etki oluşturur. Aynı zamanda gözeneklerde bulunan ve uzun yıllardan beri birikmiş yağ, kir gibi çeşitli makyaj artıkları da, buhar uygulaması ile birlikte temizlenir. Medikal cilt bakımı, genel olarak sivilce ve akne problemi yaşayan kişilerin tercih ettiği bir yöntemdir.

  • Cilt, buhar yöntemi ile tamamen temizlendikten sonra cildin kolajen üretimi, makineler ile birlikte arttırılır.
  • Kişide bulunan kırışıklıklarda, böylelikle zamanla azalır.
  • Medikal cilt bakımını tercih edenler için cilt yapısına göre farklı tedavi yöntemleri uygulanır. Böylelikle son aşamaya gelindiğinde de istenilen performans oluşur.
  • Medikal cilt bakımı fiyatları, cilt tipinde ve işlemde değişkenlik gösterir.

 

Medikal Cilt Bakımı Nasıl Sonuçlanır?

Medikal cilt bakımı tek seans ile değil, birçok seansla yapılan uygulamadır. Özellikle akne ve sivilce problemi yaşayanların tercihinde olan bir uygulama olduğu gibi cilt yenileştirme, cilt kırışıklıklarının giderilmesi, fazla gözenekli ciltlerde gözenek sıkılaştırıcı uygulamalar gibi çeşitli işlemler, bu bakım başlığı altında yapılır. Alanında uzman, profesyonel ve medikal cilt bakımı konusunda deneyimli ekibimiz ile birlikte cildinizdeki değişiklik, gözle görülen bir etki oluşturur. Cildin tamamen uzun süreli olarak sağlıklı ve parlak bir görünümde olması, Medikal cilt bakımı ile gerçekleşir. Medikal cilt bakım işlemi, ciltte bulunan rahatsızlıkları giderdiği gibi gözenekleri de tamamen pürüzsüz bir hale getirir. Medikal cilt bakımı fiyatları, oldukça ekonomik ve uygundur.

 

Medikal Cilt Bakımının Faydaları

Medikal cilt bakımını ilk kez yaptıracak olan kişilerin kafalarında, birçok soru işareti yer edinir. Fakat cilt bakımı için ilk olarak ciltte analiz yapılır. Bu analizler bakımın yapılmasına karşı olumlu etki gösterdiği takdirde, işlem uygulanır.

  • Medikal cilt bakımı yağlı ciltler, kuru ciltler ya da hassas ciltler için farklı işlemlerin yapıldığı bir işlemdir.
  • Cilt dengesine göre bir işlem yapıldığı takdirde, kişiye birçok fayda sağlanır.
  • Medikal cilt bakımı alanında konusunda, müşterisinin memnuniyetini ön planda tutan firmamızı tercih ettiğiniz takdirde, cildinizin ph ve nem dengesi istenilen düzeye getirilir. Aynı zamanda cildiniz için istenilen performansta, profesyonel bir şekilde sağlanır. Medikal cilt bakımı fiyatları işlemin kalitesine oranla, güzellik merkezi stüdyomuzda oldukça uygundur.

 

Medikal Cilt Bakımında Yapılan İşlemler Hijyenik Mi?

Cilt bakımı ve cilt bakımı üzerine olan her türlü işlem, kesinlikle hijyenik bir şekilde gerçekleşir. Medikal cilt bakımı bünyesinde kullanılan makineler, her işlemden sonra temizlendiği takdirde, diğer müşteride de istenilen performans sağlanır. Aynı zamanda burada kullanılan birçok malzeme, tek kullanımlıktır. Böylelikle her müşteri için özel işlem, özel malzemelerle sağlanır. Medikal cilt bakımında olduğu gibi diğer cilt bakım işlemlerinde de, hijyenik çalışma gerçekleşir. Böylelikle bakım sürecinde müşterinin hijyene dair herhangi bir problem yaşaması, kesinlikle mümkün değildir.

 

Cilt Bakım Ücretleri

Medikal cilt bakımı fiyatları, fazlasıyla ekonomiktir. Her bütçeye uyumlu olduğu gibi kalitesi ile orantılanmış bir fiyatlandırma sağlanır. Burada yapılan işlem müşterinin memnun kalması adına gerçekleşir. Aynı zamanda profesyonel bir bakım uygulandığı gibi profesyonel bir sonuçta elde edilir. Medikal cilt bakımı fiyatları, kişileri maddi açıdan zorlamaz. Fisina güzellik merkezi bünyesinde bulundurulan çeşitli kampanyalar ve avantajlar, kişilere ödeme kolaylığı sağlar. cilt bakımı konusunda detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.