Ankara Manikür Salonu ve Fiyatları

Ankara manikür hizmetleri veren profesyonel firmaların başında geliyoruz. Hijyen koşullarında asla bir sorun meydana gelmeden el bakımınızın tamamlanması sağlanır. Mani-cure kelimesinden dilimize geçmiş olan bu sistem aynı zamanda el bakımı manasına da gelmektedir. Cildinizin sağlığını korumaya gösterdiğiniz özeni aynı şekilde cilt sağlığının korunmasına da göstermeniz gerekmektedir. Toplumumuzda bir kişinin bakımlı ve temiz olup olmadığına karar verirken ilk olarak bakılacak olan hususların başında eller gelmektedir. Ellerin ve tırnakların temizliği genel sağlık koşulları için de önem arz ediyor. İletişim numaralarımız üzerinden temsilcilerimiz ile iletişim kurarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Tırnak Şekillendirme

El bakımının en önemli aşamalarının başında tırnak şekillendirme gelmektedir. Tırnak şekilleri dilerseniz küt, dilerseniz oval ya da sivri oluşturulabilir. Bu aşlamada sizin isteklerinize uygun biri kesim belirlenecektir. Bu kesimin aynı şekilde birkaç kere uygulanmasının sonrasında tırnağınız doğal bakımlı görünüme kavuşacaktır. Manikür hizmetinden faydalanırken dilerseniz önceki tasarımdan farklı bir kesim talep edebilirsiniz. Kesim sürecinde kullanılan özel makaslar ile şekilde vermek ve tırnak dokusunu korumak daha da kolay bir hal alacaktır. Kesim adımının hemen sonrasında dilerseniz oje seçim adımını tamamlayarak renkli bir duruş kazanabilirsiniz.

Sizi Aramamızı İster misiniz?

  El Nemlendirme Aşaması

  Eller ile alakalı en sık rastlanan sorunlardan bir değeri de ellerin kuruluğudur. Kadınların su ile temas etmesi ve özellikle temizlik malzemeleri ile sıklıkla temas etmesi kuruluk sorununun kalıcı bir hale gelmesine neden olur. Merkezimizde ellerinize kapsamlı bir bakım uygulanacaktır. Cilt yapınıza göre ve cildinizin ihtiyaçlarına uygun olarak el nemlendirme adımları tamamlanmaktadır. Bu nemlendirme sürecinde maskeler de uygulanır. Maskelerin uygulanmasının hemen sonrasında özel bir eldiven giyilmektedir. Özel eldiven giyme adımının hemen sonrasına hafif ısı ve buhar uygulanır. Bu şekilde elin nem alma aşaması en yüksek seviyede tamamlanır! Kadınların yaşının en net belli olduğu noktaların başında eller gelir. Yaşın belli olmaması ve ellerin erken şekilde yaşanmaması için manikür olmazsa olmaz adımlardandır.

  Mantar Sorununa Çözüm Bulun

  Genelde ayak parmaklarında meydana gelse de el parmaklarında, tırnaklarda da mantar sorunu kendini gösterebilmektedir. Mantar sorununun aşılması için özel bir tedavi yöntemi kullanılmaktadır. Bu süreç içerisinde kullanılan malzemelerin her biri sadece kişisel kullanıma özeldir. Tedavinin bu şekilde özenli biçimde tamamlanıyor olması da verimliliği artıran hususlardandır. Mantar sorununu özel solüsyonlar ile giderebilirsiniz. Bu özel solüsyonlar sayesinde hem mantar oluşumu engellenir hem de mantarın yayılım alanı kısıtlanır!

  Kalıcı Oje

  Manikür bakımının yapılmasının sonrasında tırnak tasarımı konusunda firmamızdan destek alabilirsiniz. Tırnak tasarımında en sık kullanılan unsurların başında kesinlikle kalıcı oje gelmektedir. Sık aralıklar ile oje sürecek vaktinizi olmuyorsa ya da kalıcı olarak en muntazam hali ile bir modeli kullanmak istiyorsanız kalıcı oje sizin için harika bir seçenek olacaktır!

  İşlemler Hijyenik Midir?

  Çankaya manikür yapım atölyeleri arasında seçim yaparken merkezlerin ne derece güvenilir ve hijyenik olduğu ile alakalı detaylı bir incelemenin yapılması gerekiyor. özellikle tırnak etleri ve el yapısı ile direkt temas olduğu için sadece hijyenik olan merkezlerin bu alanda tercih edilmesi gerekir. Uzmanların hem materyal hem de alan güvenliği, hijyeni alanında büyük çaba sarf edildiği de fark edilmektedir. İşlemlerin hijyenik olması için birçok malzeme sadece tek kullanımlık olarak belirlenmiştir. İşlemlerin bu hijyenik yapısı sayesinde sağlık koşulları korunacaktır. Salgın döneminin akabinde sıklaştırılan resmi denetimlerden de hijyen bakımından tam puan alındığı görülmektedir.

  Manikür Fiyat Aralığı Nedir?

  Manikür fiyatları incelemeye alınırken kişilerin yaptıracakları ek işlemlere göre fiyat aralığı belirlenecektir. Bu fiyat aralığında dilerseniz ek indirimler de uygulanabilmektedir. Fiyat aralıklarımızın bu derece uzman kadro ve eşsiz hizmete rağmen oldukça uygun fiyatlı bir biçimde hazırlanmış olması da verimliliği artıran hususlar arasındadır. Sitemizin ana sayfasınız takip ederek ya da firmamızın e-bültenine kayıt olarak bu kampanyalı fiyatlarımızdan ve ödeme kolaylıklarımızdan ilk olarak sizi haberdar olabilirsiniz!

  Müşteri Memnuniyet Seviyesi

  Fisina manikür hizmeti alan kişilerin yorumlarına bakıldığı zaman ellerin ne derece memnuniyet veren bir görünüme kavuştuğu net şekilde anlaşılmaktadır. Manikür adımları asla acı vermeden, eşsiz bir bakım adımı ile tamamlanacaktır. Müşterilerimizin ellerinin öncesi sonrası fotoğraflarında dahi elin ne derece bakımlı bir hal aldığı ile alakalı bilgi sahibi olabilirsiniz!

  Manikür hizmetimizin yanında Pedikür hizmetini de tercih edebilirsiniz