Leke Bakımı

Lekeler kadınların ciltlerinde en sık meydana gelen sorunlar arasında yer alıyor. Leke kaynağının tespit edilmesi daha efektif bir tedavi adımının uygulanması için fırsat vermektedir. Leke bakım adımlarında kaynak ne olursa olsun kalıcı ve başarılı bir sonuç elde etmekteyiz. Ankara leke bakımı kategorisinde elde edilen başarımız öncesi sonrası fotoğraflarından dahi anlaşılmaktadır. Lekeler ile barışmak yerine eski güzelliğinize yeniden kavuşmak için firmamız ile iletişime geçin! Fisina olarak bizim temel amacımız sizin doğal güzelliğinizin yeniden ortaya çıkarılmaz!

Leke Bakımı Nasıl Yapılır?

Leke bakımı sırasında öncelikli olarak bu lekelerin neden kaynaklandığı incelenmelidir. Sivilcelerden kaynaklanan lekelerin ortadan kaldırılması için kimyasal peeling sıklıkla başvurulan bir yöntemdir. Bu yöntem ile lekeli olan dokunun deriden elimine edilerek yerine ışıl ışıl göz alıcı bir dokunun gelmesi sağlanacaktır. Kimyasal peeling ciltte bir yaşlanmaya sebebiyet vermez. Fiziksel peeling olarak da adlandırılan içerisinde mikro taneciklerin olduğu kremler geçmiş senelerde aktif olarak uygulanmaktaydı. Fakat bu mikro taneciklerin cilde uzun vadede zarar verdiği anlaşılmıştır. Bu nedenle sadece kimyasal peeling gibi içerisinde tahriş edici malzemeler bulunmayan metotları uygulamaktayız.

Lazer Tedavisi

Lekelerin daha derine işlemesi durumunda lazer tedavisinin çok daha efektif bir sonuç verdiği görülmektedir. Hatta kalıcı hale gelmiş olan yara izlerinin dahi giderilmesi için lazer tedavisi fırsat oluşturmaktadır. Lazer tedavisi uygulamasının öncesinde cilt sağlığınıza dair bir analiz yapılır. Her cilt için her doz uygun olmayacaktır. Uzmanlarımız tarafından gerekli olan incelemeler yapılır ve hangi lazer dozunun ve türünün daha uygun olacağı hakkında incelemeler yapılır! Lazer tedavisinin başarıya kavuşması için uzmanlarımız tarafından belirtilen seans aralıklarının düzenli olarak uygulanması gerekir. Hiçbir leke tedavisinde tek bir seferde mucizevi başarıların elde edilmesi mümkün olmayacaktır. Kalıcı ve başarılı bir etkinin elde edilmesi için uzmanların belirtmiş olduğu seans aralıklarına dikkat edilmelidir.

Sizi Aramamızı İster misiniz?

  Güneş Işınlarına Dikkat!

  Lekelerin oluşmasının en temel mimarlarının başında güneş gelmektedir. Güneşin zararlı ışınları hassas bir cilt ile birleştiği zaman güneş lekeleri kaçınılmaz hale gelmektedir. Farklı sebepler ile ortaya çıkan güneş lekelerinin daha kalıcı ve belirgin hale gelmesi de güneş ışınları sebebi ile ortaya çıkmaktadır. Bu tür sorunlar yaşanmaması için güneş ışınlarına dikkat etmeniz gerekiyor! Uzmanlarımız sizin cilt tipinize uygun olan güneş koruma kremlerine dair gerekli olan önerilerde bulunacaktır. Hassas cilde sahip olan kişilerin yaz aylarında evde dahi bu kremleri kullanması önerilmektedir.

  Dermapen

  Dermapen sistemi sadece uzmanlar tarafından uygulanmalıdır. Derma roller olarak da bilinen sistemde kişilerin evlerinde uygulama yapmaları durumunda ciltte kalıcı hasarlar bırakabildiği görülmektedir. Uzmanlar tarafından lekeli olan bölgelerde uygulanan bu dermapen sistemi cildin doğal iyileşme sistemini uyarmaktadır. Bu şekilde ek bir işleme gerek kalmadan lekeler ile mücadele etme imkanı oluşturulur!

  Onaylı Yöntemler

  Güzellik merkezimizde uygulamış olduğumuz yöntemlerin her biri gerekli olan dermatolojik testlerden geçirilmiştir. Global manada uygulanmayan ve güvenlik onayı almamış olan hiçbir yönteme yer vermemekteyiz. Ayrıca yöntemlerin kimler tarafından uygulandığına da büyük önem veriyoruz. Ekibimiz sadece alanının uzmanı olan kişilerden oluşturulmuştur! personelimizin yetkinliği uygulanan bakım adımlarının çok daha dikkat çekici başarılar ortaya koymasını sağlar!

  Leke Bakım Fiyat Aralığı Nedir?

  Leke bakımı fiyatları kişilerin kaç seans boyunca faydalanacakları ve hangi yöntemin uygulanacağına göre değişim arz etmektedir. Firmamız tarafından sunulan hizmet kalitesinin oldukça yüksek olmasına rağmen bu tür uygun fiyatlar ile hizmet vermesi dikkat çekmektedir. Bizim önceliğimiz her kadının kendi bütçesine uygun tedavi adımlarından faydalanması! Ana sayfamızı takip ederek sizin için daha uygun fiyatlı olan fiyatları yakından takip edebilirsiniz. Ayrıca farklı ödeme kolaylıkları ve kampanyalar da düzenlemekteyiz! E-bültenimize kayıt olarak firmamıza dair tüm kampanyalardan ilk olarak siz haberdar olabilirsiniz!

  Müşterilerimizin Yorumları Ne Yönde?

  Fisina leke bakımı konusunda yapılan yorumlar olumlu minvaldedir. Alınan sonuçların ne derece başarılı olduğu yorumlarda vurgulanıyor. Müşterilerimizin yorumlarını hem direkt olarak müşteri hizmetlerimize hem de sosyal medya üzerinden paylaşmasına imkan vermekteyiz. Müşteri yorumlarımız incelendiği zaman hem güler yüzlü personelimiz hem de uygulanan yöntemlerin efektifliği konusunda olumlu değerlendirmeler yapılmaktadır. Fisina markası olarak temel hizmet politikamız kadınların memnuniyeti üzerine kuruludur!