Klasik Cilt Bakımı Nedir? Nasıl Yapılır?

Ankara cilt bakımı alanında uzman kadromuz ve eşsiz yöntemlerimizi ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Sunmuş olduğumuz yöntemlerin her biri dermatolojik olarak onaylanmış ve kullanılabilir onayı almıştır. Müşterilerimizin memnuniyeti ve sağlığı bizim için asıl önceliktir. Uzman kadromuz ile cilt sağlığımızı koruma konusunda eşsiz şekilde hizmet vermekteyiz! İletişim numaralarımız üzerinden randevu alarak süreç hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizin cilt tipinize en uygun olan bakım tipi uzmanlarımızca belirlenir.

Günlük Bakımda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günlük bakım sırasında kişilerin dikkat etmesi gereken hususların başında kesinlikle temizlik aşaması gelmektedir. Günlük bakımınızda hangi temizlik ürünlerinin kullanılması gerektiğine dair uzmanlarımız bilgilendirme sunacaktır. Özellikle cilt tipine uygun olan ürünler tercih edilmelidir. Kuru cildi olan kişilerin yağ bazlı ürünler kullanması doğru iken yağlı ciltte olan kişilerin ise jel formda olan temizleyicileri kullanması daha makul olacaktır. Temizleme adımının hemen sonrasında tonik kullanılmalıdır. Ciltte yıkama adımında gözden kaçan kirlerin temizlenmesi için harika bir fırsat olacaktır. Tonik içeriğinin de arındırıcı olması gerekir. Özellikle T bölgesinin temizlenmesi konusunda hassas olmalısınız. Cildinize uzmanlar tarafından sizin cilt tipinize uygun önerilen nemlendirme adımını da uygulamalısınız. Bu şekilde bakım süreci tamamlanmış olacaktır. Gündüz ve gece nemlendirme adımlarında farklı ürünler kullanmalısınız. Gece kullanılacak olan ürünlerin daha yoğun yapıda olması daha mantıklı olacaktır. Bu günlük rutinlerin dışında belirli aralıklar ile güzellik merkezimize gelerek profesyonel destek de almalısınız.

Kimyasal Peeling

Bakım aşamalarında kimyasal peeling en sık kullanılan yöntemlerdendir. İçeriğinde bulunan hafif aşındırıcı mikro sistemler sayesinde cildin ölü derilerden kurtulmasını sağlayacaktır. Ayrıca siyah nokta ve leke tedavilerinde de sıklıkla kullanılmaktadır. Klasik peeling yöntemi gibi ciltte uygulandığı zaman mikro çizikler oluşturmayacak ve hasar vermeyecektir. Uygulanacak olan doz sizin cilt türünüze göre belirlenecektir. Kimyasal peeling adımlarının evde uygulanması mümkün değildir. muhakkak uzman kontrolünde uygulanması gerekir. Aksi takdirde ciltte sorunlar yaşanabilir.

Sizi Aramamızı İster misiniz?

  Akne Tedavisi

  Cilt bakımında kadınların en büyük sorunlarının başında akne tedavisi gelmektedir. Bu tedavilerin başarılı sonuç verebilmesi için kesinlikle aknenin sebebinin öğrenilmesi gerekir. Aknenin bazı sebepleri iç hastalıkları ile alakalıdır. Özellikle karaciğer rahatsızlıklarının sıklıkla ciltte bozulmalara sebebiyet verdiği görülmektedir. Bu tür durumlarda dışarıdan uygulanan tedavilerin net bir katkı sağlamayacağı görülmektedir. Akne tedavisi sırasında güzellik merkezimizde öncelikli olarak hyalüronik asit kullanılır. Bu madde sayesinde ciltte hem aknelerin sönümlenmesi sağlanır hem de ciltte iz bırakmadan anında giderilmesi mümkün kılınır. Akne tedavisinin yapılması sırasında başlıkların bölgesel kullanılması gerekiyor. Bir başlığın tüm yüzde kullanılması aknenin geçirilmesinin tam aksine yüze dağılmasına da neden olabilmektedir. Tüm bu bakım detayları ve hijyen koşulları firmamız tarafından dikkate alınacaktır. Kişilerin sağlığını korumak ve gizli güzelliklerini ortaya çıkarmak bizim asıl misyonumuz!

  Fibroblast

  Cilt bakım adımlarında leke tedavisi konusunda çığır aşan yöntemler benimsenmektedir. Fibroblast kulak arkasında yer alan dokudan alınır. Bu aşamada alınan dokudan fibroblast üretimi yapılır. Bunun asıl amacı kişilerin cildinde kolajen üretiminden sorumlu sistem olmasıdır. Üretim adımının sonrasında belirli aralıklar ile cilde uygulanır. Ciltte kırışıklıkların giderilmesi ve kalıcı lekelerin tedavi edilmesi konusunda en sevilen seçeneklerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu tedavi sadece uzmanlığı olan kişilerce uygulanabilir. Aksi takdirde cilt sağlığınızı riske atmış olursunuz!

  Uygun Fiyat Politikası

  Cilt bakım fiyatları incelenirken her kadının kendi bütçesine uygun olan farklı bakım adımlarından istifade edebileceği görülüyor. Bizim asıl adımımız bakımlı olmak isteyen her kadının farklı bütçelerde alternatiflere ulaşabilmesidir. Bu derece uzman kadro tarafından uygulanan yöntemlerin yetkinliğine rağmen makul fiyat aralığı sunulması dikkat çekiyor. Firmamızın ana sayfasını kontrol ederek ve e-bültene kayıt olarak en yeni kampanyalardan ve ödeme kolaylıklarından anında haberdar olabilirsiniz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Fisina cilt bakımı sonuçları incelendiği zaman müşterilerimizin memnuniyet seviyesi de anlaşılmaktadır. Müşteri memnuniyetini öncesi sonrası fotoğraflarından, sosyal medya üzerinden yapılan yorumlardan anlayabilirsiniz. Hizmet politikamızın temelini bakım için genel kadınların %100 memnuniyet ve mutluluk ile ayrılması temel unsur olarak kabul edilmiştir. Müşterilerimiz memnun eden bir diğer husus da güler yüzlü kadromuzdur. Yoğun bir günün sonrasında güler yüzlü kadromuzdan istifade ederek hem kendinizi iyi hissedebilir hem de cildinize hak ettiğiniz değeri verebilirsiniz.