Kirpik Laminasyon

Kirpiklerinizi daha gür bir hale getirerek etkileyici bakışlara sahip olabilirsiniz. Sunulan eşsiz görsellik sayesinde muhteşem derin bakışlara ve her daim bakımlı bir görünüme ulaşmanız artık çok daha kolay olacak! Laminasyon işleminde ağrı ve acı yok! Sadece on on beş dakika içerisinde uygulanan bakım kürü adımı ile kirpikleriniz volüm kazanacaktır. Bu kirpik laminasyon işlemleri sırasında aksaklık yaşanmaması için herhangi bir maddeye alerjiniz varsa bunu bildirmelisiniz. Kişisel hassasiyetleri uzmanlara bildirmek kişilerin kendi sorumluluğundadır. Firmamız kişisel sağlık koşullarına uygun, dermatolojik olarak test edilmiş malzemeleri kullanır. Global manada onay almayan hiçbir malzeme süreç içerisinde kullanılmayacaktır.

Kirpiklerinizi Daha Güçlü Kılın

Ankara kirpik laminasyon adımlarında dikkat çeken en önemli unsur kirpiğin doğal yapısının canlandırılmasıdır. Bu yapının canlandırılması ile beraber eşsiz bir görselliğe sahip olacaksınız. Göz makyajının dahi duruşu bu bakım adımının sonrasında değişim gösterecektir. İpek kirpik uygulamasına cesaret edemeyen kişiler için daha doğal ve aynı zamanda kirpiklerin doğal yapısını da güçlendirecek olan seçenek memnun bırakıyor. Kirpiklerinizi muhteşem bir volüme kavuştururken aynı zamanda kirpik dökülmelerinin de önüne geçilmektedir. Uzmanlarımızdan bir boyama işlemi talep ederseniz bunu da bildirmelisiniz. Normal koşullarda lifting aşamasında boya uygulanır. Fakat ek bir prosedür istiyorsanız istekleriniz dile getirmekten de kaçınmamalısınız!

Sizi Aramamızı İster misiniz?

  Göz Sağlığı İçin Bir Mahzuru Var Mıdır?

  Uygulanan yöntemin göz sağlığı ya da kirpik köklerine bir zararı yoktur. Firmamızda uygulanabilirliği ve dermatolojik onayı olmayan hiçbir yönteme yer verilmeyecektir. Sorunsuz bir şekilde erişim adımını tamamlayarak sürecin tadını çıkarabilirsiniz. Bu harika bakım yöntemi kirpik sağlığını yeniden kazanmanız için size bir fırsat sunacaktır. Örneğin stresli olan dönemlerde ya da kanser rahatsızlığı sonrasında kirpik dökülmesi ile karşılaşan kişilerin hali hazırda zayıf olan kirpiklerinin daha kuvvetli bir hal alması sağlanır. Uygulamada tek bir hataya dahi yer verilmez. Tüm adımlar profesyonel kadromuzca uygulanacaktır!

  Laminasyon İşlemleri Evde Uygulanabilir Mi?

  Kirpik lifting olarak da anılan bu işlem evde uygulanmalıdır. Kirpik boyama ya da lifting gibi işlemlerin evde profesyonel olmayan kişiler tarafından aplike edilmesi durumunda hem kirpiklerinize hem de gözünüze kalıcı hasar verebilirsiniz. Bu tür sorunlar ile karşılaşmamak için oldukça dikkatli olmanız gerekiyor. Kirpik laminasyonu sırasında gerekli olan tüm tedbirler alınarak işlem sunuyoruz! Sizin sağlığınız bizim en temel önceliğimizdir. Bu nedenle uzmanlarımız bu tür güzellik bakım adımlarının bir profesyonelce uygulanması gerektiğini dile getirmektedir.

  Kalıcı Dipliner ile Bakışlarınızı daha Etkileyici Kılın!

  Sadece kirpik laminasyonu ile değil aynı zamanda dipliner ile de bakışlarınızı eşsiz bir hale getirme imkanını elde edebilirsiniz. Bu yöntem kalıcı makyajın en sevilen alternatiflerindendir. Ana amaç kirpik diplerinin belirgin hale getirilmesidir. İşlemin öncesinde nasıl bir sonuç alınacağına dair size bir görsel ön izleme sunulur. Eper siz onay verirseniz işleme başlanacaktır. Kalıcı makyaj sayesinde bakım ve kozmetik sürecine ayırdığınız zamanda da parada da bir düşüş olacaktır. Çok kısa bir süre içerisinde işe, okula ya da sosyal aktivitelere hazırlanabilirsiniz. Kendinize olan saygınızı korumak ve kendiniz ile barışmak için bu tür küçük dokunuşlarda hiçbir sakınca yok. Güzellik salonumuzun asıl amacı hali hazırda mevcut olan güzelliğinizi bir adım daha ön plana çıkarmak!

  Hijyenik Midir?

  Kaş ve kirpiklerde uygulanan bakım adımlarımız da dahil olmak üzere firmamızda sunulan tüm işlemler güvenilir ve hijyeniktir. Kullanılan her malzeme işlem sonrasında gerekli olan hijyen adımlarından geçirilir. Bu aşamada kullanılan materyallerin büyük bir kısmı tek kullanımlıktır. Birden fazla defa kullanılan malzemelerde de gerekli olan dezenfeksiyon işlemleri eksiksiz uygulanacaktır. Sadece işlem malzemeleri değil aynı zamanda işlem sırasında kullanılan ortam da sterilize edilir. Pandemi döneminde sıklaşan hijyen denetimlerinden tam puan alan nadir firmalardan bir tanesiyiz!

  Uygun Fiyat Aralığı

  Kirpik laminasyon fiyatları da işlemin muntazam yapısı kadar dikkat çekmektedir. Sunulan fiyat aralığının makullüğü sayesinde bakımına özen göstermek isteyen her kadının bu işlemden istifade etmesine fırsat verilir. Hali hazırda erişilebilir olan fiyatlarımız üzerinden yapmış olduğumuz ek indirimler ve kampanyalar aracılığı ile eşsiz bir hizmet alacaksınız. Firmamızın kampanyalarından haberdar olmak için firmamızın ana sayfasını muhakkak kontrol etmelisiniz.