Kaş Silme Uygulaması

Q-Switched yöntemi ile kaşa uygulanan kalıcı dövmenin silinmesi mümkündür. Kalıcı makyaj ehil ellerde uygulanmadığı zaman olumsuz sonuçlar verebilmektedir. Bu noktada kaş silme adımı ile alakalı olarak sorun yaşamamak için ve deride tahrişe sebebiyet vermemek adına sadece alanın uzmanları ile iş birliğinin yapılması gerekiyor. Fisina firması olarak müşterilerimizin hem işlemlerinin sağlıklı koşullarda tamamlanması hem de hijyen bakımından asla taviz verilmemesi bizim önceliğimizdir. Yanlış uygulamaların olumsuz izlerini silmek için firmamıza başvurabilir ve kaşınızı doğal haline yeniden getirebilirsiniz.

Kaş Silme İşlem Detayları Nelerdir?

Ankara kaş silme işlem detaylarına dair kişilerin dikkate alması gereken en temel husus kaşın dövmesinin ne tür olduğudur. Lazer ile silme aşamasında ana renklerin silinmesi oldukça kolay biçimde tamamlanıyor. Fakat kaşın rengini tutturmak için yapılan renk kombinasyonlarında lazerin zaman zaman net bir sonuç vermediği de fark edilmektedir. Bu tür sorunların üstesinden gelebilmek için firmamız özel solüsyonların uygulanmasına da yer verir. Bu özel solüsyonların uygulanmasının sonrasında lazer uygulamasına geçilecektir.

Lazer uygulaması acılı mıdır sorusu da sıklıkla gelmektedir. Bu aşamada hafif bir anestezi etkisi gösterecek olan krem uygulanır ve işlem sürecinde daha konforlu biçimde bu aşlamanın tamamlanması mümkün kılınacaktır. Kaş silme işlemlerinde kişilerin dikkate alması gereken bir diğer husus da alerjik reaksiyonlardır. Uygulanan lazer dozu renklerin yok edilmesi için yüksek tutulur. Çok hassas olan ciltlerde bu aşamada bir tahriş oluşabilir. Herhangi bir ek hassasiyetiniz ya da alerjinizi varsa bunu da dile getirmekten çekinmemelisiniz.

Sizi Aramamızı İster misiniz?

  Kaş Silme İşlemi Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

  Fisina kaş silme adımının sonrasında direkt olarak UV ışınlarına denk gelmemelisiniz. Bu aşamada UV ışınları lazer ile hassas hale gelen bölgede kızarıklıklara sebebiyet verebilmektedir. Uzmanlarımız işlem sonrasın yüksek faktörlü güneş koruma kremlerinin kullanılmasını önermektedir. Ayrıca iyileşme süreci tam olarak tamamlanmada bu alan herhangi bir kimyasal sürülmesine de izin verilmemektedir. Uzmanlarımızın tavsiyelerine detaylı biçimde dikkat etmenizi gerekiyor. Bu işlem sürecinde uzman yorumlarını takip ederek ağrısız ve acısız biçimde sürecin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

  Kaş Silme Uygulaması Fiyat Aralığı Nedir?

  Kaş silme fiyatları kişilerin kaşında bulunan maddenin çokluğuna ve silinme aşamasının ne derece zor olduğuna göre değişim arz etmektedir. Kişilerin fiyat aralığına dair bir sorun yaşamamaları için uygun bir skala geliştirdik. Sorun yaşamamak için özel bir alt yapı oluşturulmuştur. Ayrıca bu makul fiyatlara ek olarak bir de kampanyalar düzenliyoruz. Kampanyalarda kişilerin daha makul ve indirimli fiyatlardan, ödeme kolaylıklarından istifade etmesi mümkün kılınacaktır. Kaş silme fiyatları Ankara merkezli olan Fisina beauty studio olarak, sizlere en uygun fiyatları vermektedir. bu fiyatlardan yararlanmak için bize ulaşın.

  Kaş Laminasyonu

  Kaşınızda yer alan dövmenin tamamen silinmesinin sonrasında kaşlarınızın daha gür bir hale gelmesi için laminasyon işleminden istifade edebilirsiniz. Bu laminasyon aşaması sayesinde kişilerin kaşları daha hacimli ve sağlıklı bir hal alacaktır. Rusya’da başlayan ve ülkemizde de severek uygulanan bu akım sayesinde ekstra bir microblading işlemine gerek kalmadan kalıcı olarak kaş şeklinizi gür bir hale getirebilirsiniz. Bu aşamada öncelikli olarak bir sabitleme pomadı ile kaşlar taranır. Daha sonrasında bir renklendirme talep ediyorsanız bu uygulanır. Kaşların daha gür ve canlı olması için özel keratin bakımı yapılır. Kaşlarınızı sadece Fisina firmamızın uzman kaş tasarımcılarına emanet etmelisiniz. Bir acı olmadan ve yüzünüze en uygun stilde gerekli olan kaş tasarım adımları tamamlanacaktır.

  Kaşlarınız Yüzünüzün Çerçevesi!

  Kaşlar ile alakalı karar verirken herhangi bir sorun yaşamamak için uzmanlarımız olası bir uygulama sonrasında kaşlarınızın hangi şekli alacağı ve çehrenizin bu şekil değişikliğinden nasıl etkileneceği hakkında size bilgi verir. Bu aşamada 4D sistemler kullanılmaktadır. 4D sistem sayesinde eşsiz bir görsel kalite elde edilecektir. Siz onay verirseniz işleme başlanır. Değiştirilmesini istediğiniz özel noktalar varsa bunu da dile getirmelisiniz.

  Müşteri Yorumları Ne Yönde?

  Çankaya kaş silme işlemi ile alakalı yapılan müşteri yorumlarımız oldukça olumlu seviyededir. Yapılan yorumlar hem işlemin yetkinliği hakkında ipuçları vermektedir hem de sürecin ne kadar güler yüzlü bir personel tarafından tamamlandığına dair bilgi veriyor. Siz de müşteri memnuniyeti ya da bütçe alanına dair sorun yaşamadan bu aşamaların tamamlanmasını isterseniz Fisina güzellik merkezimize bir göz atın. İletişim numaralarımız üzerinden randevu alabilirisiniz. Müşteri memnuniyeti ve %100 başarılı bakım adımlarının tamamlanması firmamızın odak noktasıdır!