Kaş Laminasyon

Kaş yüz hatlarını en belirgin hale getiren uzuvlarımız arasında yer alıyor. Hatta estetisyenlerimiz kaşları yüzün çerçevesi olarak da nitelendirmektedir. Kaşların dolgun ve gür bir hal alması sizin doğal haliniz ile dahi bakımlı bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır. Birçok kadın kaşlarını doğal şekilde bırakacak kadar şanslı değil, dökülmeler ve seyreklikler nedeni ile hanımlar kozmetik seçeneklere başvurabiliyor. Firmamız aracılığı ile gerekli olan kontrollerin ve analizlerin yapılmasının sonrasında sizin kaşlarınız için en uygun yönteme karar verilir! Laminasyon işlemi başlangıç noktası Rusya olan ve ülkemizde de severek uygulanan seçeneklerin başında gelmektedir. Bu işlem zararsızdır, uygulanmanın uzmanlar tarafından tamamlanmasına büyük önem verilmelidir. Uzmanların sunmuş olduğu bu eşsiz dokunuşlar sayesinde kaşlarınız yeniden form kazanacak!

Microblading Yöntemine Alternatif!

Kaş tasarımı denildiği zaman akla ilk gelen yöntem microbladingdir. Bu yöntemde çok ince biri uç kullanılarak kaş şeklinde hafif çizgilerin oluşturulması sağlanır. Hem doğal hem de dolu dolu bir kaş görünümüne kavuşabilirsiniz. Bu işlem 6 ay bir yıl kadar geçerliliğini koruyacaktır. İşlemin hemen sonrasında net bir renk oluşmaz. Bir iki gün sonrasında işlem net rengini alacaktır. İlk uygulama sonrasında normalde kavuşacağınız renkten bir kademe daha koyu bir sonuç alabilirsiniz. Bu tür durumlara dair uzmanlarımız sizi bilgilendirecektir. Ayrıca uygulamanın hangi renkte ve tonda yapılması gerektiğine dair de uzmanlarımız ile renk kartelası üzerinden kararınızı vereceksiniz.

Kaş Laminasyonu Detayları Nelerdir?

Ankara kaş laminasyon işleminde öncelikli olarak bir analiz yapılır. Sizin güzellik uzmanlarımıza laminasyon adımından neler beklediğinize dair bilgi vermeniz gerekir. Sizin isteklerinizi yerine getirmek bizim en temel önceliğimizidir. Kaş laminasyon işlemlerinde kaşa baz sürülür. Daha sonrasında yukarı doğru tarama adımı tamamlanır. Bu baz kaşın belirli bir süre sabiti kalmasını sağlayacaktır. Bu adımın hemen sonrasında hem kaşın renginin ön plana çıkması hem de kaş köklerinin güçlenmesi için vitamin kürü uygulanacaktır. Bu şekilde herhangi bir cerrahi müdahale olmadan ya da kaş boyama işlemi gerçekleştirmeden harika bakışlara erişebilirsiniz. Kaş laminasyon işlemlerine dair gerekli olan tüm bilgilendirme size 4D görseller ile sunulacaktır. Belirtilen aşamada dilerseniz kaşınızın boyanmasını da talep edebilirsiniz. Kaş boyama adımlarında da özel olarak kaş için imal edilmiş olan seçeneklere yer verilmektedir. Kaşın doğal yapısı bozulmadan renklendirme sağlanır.

İşlem Ne Kadar Sürede Bir Tekrarlanmalıdır?

İki üç ayda bir tekrarlanması yeterli olacaktır. Çok fazla aşındırıcı işlem uygulamazsanız ve laminasyon bakımını da uzmanlarımızın belirttiği şekilde uygularsanız herhangi bir sorun meydana gelmeyecektir. İşlem uygulamasına dair aksaklık yaşanmaması için uzmanlarımız hangi püf noktalarına dikkat etmeniz gerektiğine dair size bilgi verecektir! Müşterilerimizin bu uyarılara dikkatle uymaları gerekiyor!

Acılı Bir İşlem Midir?

Kaş laminasyonu kesinlikle acılı biri işlem değildir. Kaş laminasyonunun hemen sonrasında günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Bu tür işlemlerin evde uygulanması sakıncalıdır. Kaş tarama adımında ya da özel sabitleyici baz uygulama sürecinde tek bir hatanın yapılması kaşlarınızın sağlıklı yapısına mal olabilir! Bu tür durumlara karşı oldukça dikkatli olmanız gerekir!

Uygun Fiyat Seviyesi Erişilebilirliği Artırıyor!

Kaş laminasyon fiyatları makul seviyesi ile tüm kadınların bu hizmetten istifade etmesini sağlamaktadır. Bakımına önem veren tüm kadınlar kliniğimize başvurarak kaşlarını yeniden forma sokabilir. Bu noktada uygulamış olduğumuz kampanyalı fiyatlar da dikkat çekmektedir. Kampanyalı fiyatlarımız ve ödeme kolaylıklarımız güzelliğin sizin için çok daha erişilebilir biri hal almasını mümkün kılmaktadır. Firmamızın ana sayfasını takip ederek ya da e-bültenimize üye olarak firmamıza dair en avantajlı fiyatlardan ilk olarak siz haberdar olabilirsiniz!

Kaş Laminasyonu Hakkında Yorumlar

Kaş lifting işlemi olarak da adlandırılan bu seçenek microblading yaptırmak istemeyen kişiler için harika bir alternatif olacaktır. Yaptıran müşterilerimizin yorumları da memnuniyet seviyesini yansıtmaktadır. Öncelikli olarak güzellik merkezimizin ne derece yetkin bir hizmet verdiği fark edilmektedir. Sorun yaşamadan erişim adımının tamamlanması ve tam randevu saatinde sürecin başlaması da övgü alan detaylardandır. Güler yüzlü personelimizi ve hijyenik kliniğimiz sizi bekliyor. Siz de laminasyon adımının hemen sonrasında olumlu olumsuz tüm yorumlarınızı dile getirme imkanını elde edebilirsiniz. Sunulan bakım işlemlerimiz ile alakalı tüm yorumlar yetkililerimiz tarafından detaylı biçimde incelemeye alınacaktır!

İpek kirpik hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.