Kaş Alma

Kaş alma işlemleri kişilerin yüz tipine uygun şekilde tamamlanmalıdır. Yüzünüzün en temel çerçevesi olan kaşlarınızın bakımı ve alımı konusunda çok dikkatli olmanız gerekiyor. Kaş alım ekibimiz alanının uzman ve tecrübeli isimleridir. Ankara’da bu alanda dikkat çeken bir sistem kendini göstermektedir. Ankara kaş alma kategorisinde sunmuş olduğu sonuçlar ile adeta kadınların görselliğini çok daha eşsiz bir hale getiren sistemden faydalanabilirsiniz.

Kaş Alma Süreci Öncesinde Tasarım

Tasarım adımları kaşın nasıl bir alım işlemine tabi tutulacağına dair size bilgi verecektir. Uzmanlarımız size alım alternatiflerini sunacaktır. Alım alternatiflerinde bir de 4D şekilde bilgisayar ekranından olası sonucu inceleme hakkınız da vardır. Bu şekilde kaşınızı almanızın sonrasında herhangi bir sürpriz ile karşılaşmayacaksınız. Kaş alım sürecinde sizin görüşünüz tasarımın temelini oluşturacaktır. İsteklerinizi açık şekilde ifade edebilirsiniz. Son dönemlerde en dikkat çeken unsurların başında doğal kaşlar gelmektedir. Doğal kaşlara küçük dokunuşlar yaparak eşsiz bir görünüme bir adım daha yaklaşacaksınız. Kaş tasarımı görselliğin eşsiz yapısı ile makyajınızın dahi muntazam bir hal almasını sağlayacaktır.

Microblading

Kaş alma adımının sonrasında boşluklar analiz edilir ve size microblading yaptırma fırsatı da sunulacaktır. bu şekilde incecik bir sistem ile kıl görünümüne sahip olan minik rötuşlar uygulanacaktır. Bu rötuşlar o kadar incedir ki gerçek kaşınızdan ayırt edilmeyecektir. Eşsiz görünüm aynı zamanda doğallık ve dolgunluğu bir araya getirmektedir. Microblading işleminde kullanılacak olan renk tonuna sizin kaş ve saç dokunuza göre karar verilecektir. Bu işlem kalıcı değildir. Bir yıla kadar kalıcılığı vardır. daha sonrasında tekrarlanması gerekecektir. Dilerseniz tekrarlatmadan kendi kaşınızın doğal dokusunu kullanmaya devam edebilirsiniz. Uzmanlarımız kaşlarınızın dolgunluğunu bir iki saat içerisinde size bu hizmet akışı ile kazandıracaktır.

Sizi Aramamızı İster misiniz?

  Kaş Laminasyonu

  Kaşına microblading yaptırmak istemeyen kişiler için kaş laminasyonu da severek kullanılan seçenekler arasında yer almaktadır. Laminasyon ile kişilerin kaşlarının düşüklüğü giderilir. Sabitleyici bir baz uygulanır. Bu baz aracılığı ile kaşların yönü tayin edilir. Kaşların bu aşlamanın sonrasında özel bir vitamin kürüne tabi tutulması sağlanacaktır. Bu şekilde kaş köklerinin güçlenmesi ve dökülme sorununun en aza indirilmesi mümkün kılınacaktır. Kaş laminasyon süreci içerisinde dilerseniz kaşın renginde de oynama yapılabilmektedir. Dilerseniz daha açık renk dilerseniz de daha koyu bir renge dönüştürme imkanınız bulunuyor!

  Özel Bakım Süreci

  Kaşlarınızda dökülmeler varsa bu ya kullandığınız kozmetik malzemelerden ya da kıl köklerinizde genetik olarak bulunan güçsüzlükten kaynaklanabilmektedir. Özel bakım sürecinde kişilerin E ve C vitamini ağırlıklı kürlere tabi tutulduğu görülmektedir. Bu yağların uygulamasının sonrasında kıl köklerinin güç kazanması için çok hafif bir titreşim de uygulanmaktadır. Bu şekilde elde edilecek olan bakım sonucunun çok daha efektif bir hal alması sağlanır.

  Kaş Alma Fiyat Aralığı Nedir?

  Kaş alma fiyatları uygun yapısı ile dikkat çekiyor. Uygun fiyata yüksek kalitenin profesyonel hizmetin tadını çıkarabilmek için doğru noktada yer alıyorsunuz. Fisina olarak sizin bakımlı görünümünüz bizim için en temel öncelik! İletişim numaralarınız aracılığı ile yetkililerimize ulaşarak randevu alabilirsiniz. Randevu alma süreci içerisinde gün ve saat sizin inisiyatifinizde! Harika bir bakım adımından uygun fiyat ile istifade edebilmek için ana sayfamızı yakından takip etmelisiniz. Bu şekilde en sevilen seçeneklerden istifade edebilir ve sürecin tadını çıkarabilirsiniz! E-bültenimize kayıt olarak en yeni haberlerden ve kampanyalardan ilk olarak siz faydalanabilirsiniz.

  Hijyenik Süreç

  Çankaya kaş alma adımlarının olabildiğince hijyenik bir alanda tamamlanması için fırsat verilmektedir. Hijyenik süreç incelendiği zaman genel olarak bakımın ve kaş alma adımlarının tamamlandığı cihazların sadece kişisel kullanıma özel olduğu görülüyor. Oda ve koltuğun da her kullanımdan sonra dezenfekte edildiği ve bu şekilde bir sonraki kullanıcımız için hazırlandığı fark edilmektedir. Hijyenik süreç sayesinde bu eşsiz hizmetten herhangi bir sağlık endişesi olmadan faydalanma hakkınız bulunuyor.

  Müşteri Yorumları Ne Yönde?

  Fisina kaş alma adımlarında müşteri yorumları memnun bırakmaktadır. Müşteri yorumlarından istifade ederken kişilerin özel olarak ortamın temizliği, personelimizin güler yüzlü yapısı ve kaş alma sonucunda ortaya çıkan eşsiz görünümden övgü ile söz ettiği fark edilmektedir. Müşterilerin yorumları dikkatle incelenir. Firmamız için en önemli unsur müşterilerimizin her birinin memnun kalmasıdır.

  Kaş Alma hizmeti yanında kaş silme hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.