Kalıcı Oje

Ankara kalıcı oje kategorisinde kullandığımız materyaller, şık merkezimiz, personelimizin uzmanlığı memnun bırakamaya devam ediyor. Fisina markası olarak bizim asıl önceliğimiz güzellik merkezimize gelen herkesin memnun ayrılmasıdır. Tırnak bakım alanlarında da manikür adımından kalıcı oje uygulamasına kadar eşsiz bir süreçten istifade edeceksiniz. Bu uygulamanın sonrasında daha bakımlı ellere kavuşmak mümkün! Uygulamanın kalitesini artırmak için sadece global alanda kullanılan markalar ile iş birliği yapıyoruz. Tırnağınızın sağlığı ve işlemin uzun ömürlülüğü bizim için çok önemli. Dilerseniz kalıcı oje uygulamasının öncesinde bakım aşamalarını tamamlayarak daha sağlıklı ellere ulaşabilirsiniz. Toplumumuzda bir kişinin bakımlı ve temiz olup olmadığına anında tırnak yapısından ve temizliğinden pay biçerek karar verilir. Anında iletişim numaralarımızdan yetkililerimize ulaşarak bu konuda bilgi alabilirsiniz, randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Kalıcı Oje ile Her Daim Bakımlı Olun!

Klasik ojelerin su ile temas ettiği zaman ya da bir yere çarptığınızda bozulan yapısından sıkıldıysanız direkt olarak kalıcı ojeden istifade edebilirsiniz. Kalıcı oje sayesinde muhteşem bir tarz yansıması kazanacaksınız. Normal ojeye göre daha dayanıklı ve kalıcı materyallerden istifade edilmektedir. Kullanılan bu malzemelerin sağlık onayı alınmıştır. Size uygulama adımının öncesinde bir renk kartelası sunu7lacaktır. Bu renk kartelası üzerinden isteklerinize ve tarzınıza uygun biçimde seçim adımını tamamlayabilirsiniz. Dileyen kişiler için farklı desenleri de adeta bir tablo gibi tırnağınıza yansıtacak olan nail art seçeneklerinden de istifade etme hakkınız bulunuyor. Kalıcı oje aracılığı ile muhteşem görsellik eşsiz kalite ve kullanışlı doku bir araya getirilecektir!

Sizi Aramamızı İster misiniz?

  Kalıcı Oje Tırnağa Zarar Verir Mi?

  Kalıcı ojenin tırnağa zarar vermesi söz konusu değildir. Uygulamanın sonrasında yeni bir kalıcı oje seansı almadan önce bir haftalık bir ara vermek tırnakların kendini toparlaması için yeterli olacaktır. Bu aşamada bakım kürleri ile tırnakların dokusu daha güçlü bir hal alacaktır. Tırnaklarınıza uygulama sırasında bir acı da verilmeyecektir. Konforlu şekilde merkezimizin tadını çıkararak aynı zamanda görsel manada eşsiz tırnaklara kavuşabilirsiniz.

  Tırnak Bakım Aşaması

  Tırnak bakım süreci de firmamızın profesyonel yetkilileri tarafından eşsiz şekilde uygulanmaktadır. Tırnak bakım sürecinde oje öncesinde değerli yağlar ile deriye bakım adımı tamamlanır. Bunun öncesinde de ihtiyaç duyuluyorsa peeling işlemi yapılacaktır. Peeling işlemi sayesinde ellerde ölü deriden kurtulma imkanını yakalayacaksınız. Tırnak bakım sürecinden istifade ederken hızlı bir şekilde tırnak şekillendirme adımı ve protez tırnaktan da faydalanabilirsiniz. Kalıcı ojeyi dilerseniz kendi tırnağınızın üzerine dilerseniz de protez tırnak üzerine uygulatma hakkınız vardır. Bu bakımların düzenli olarak uygulanması durumunda elde herhangi bir kırışıklık, yaşlanma belirtisi, kuruluk meydana gelmeyecektir.

  İşlem Ne Kadar Sürer?

  Kalıcı oje uygulama işlemleri ortalama kırk dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Bu kalıcı oje kullanım adımında sorun yaşanmaması için randevu almalısınız. Merkezimize talep oldukça yüksek olduğu için randevu ile çalışmaktayız. Kısa bir zaman diliminde eşsiz tırnaklara kavuşabilirsiniz. Bakım ve gösteri artık siz çok daha yakın! İşlemlerin tamamlanmasının sonrasında rötuş yapılmasını istediğinizi bir nokta varsa anında uzmanlarımıza iletebilirsiniz.

  Kalıcı Oje Fiyat Aralığı Nedir?

  Kalıcı oje fiyatları uygulanacak olan modele ve öncül işlemlere göre değişim arz etmektedir. Uygulanan hizmetin kalitesi ve talep edilen fiyat kıyaslandığı zaman ne derece makul seviyede olduğu fark edilmektedir. Her bütçeden kadının tırnaklarının daha bakımlı bir hale gelmesi için büyük çaba sarf ediyoruz! Fiyat aralığının makul yapısından daha da ekonomik şekilde istifade edebilmek için ana sayfamızı kontrol ederek indirimli fiyatlardan ve ödeme kolaylıklarından ilk olarak siz faydalanın!

  Kalıcı Oje İşlemi Hijyenik Midir?

  Çankaya kalıcı oje uygulama adımları ve merkezimizde uygulanan tüm bakım adımları hijyenik yapısı ile memnun bırakmaktadır. İşlemlerin bu hijyenik yapısından istifade edebilmek için randevu almanız yeterli. Manikür işlemlerinde ve kalıcı oje aşamalarında kişilere temas eden başlıkların tek kullanımlık olmasına özen gösterilmektedir. Bu noktada hem kişisel sağlık hem de kurumumuzun çalışanlarının sağlığı için tedbirler alınıyor!

  Kalıcı Oje İçin Dermatolojik Olarak Onaylanmış Malzemeler

  Fisina oje uygulama adımlarında kullanılan malzemelerinin her biri gerekli olan tüm denetimlerden geçirilmiştir. Ürünlerimizin her biri dermatolojik onay almıştır. Global kaliteye uygun olmayan ve sağlığı tehdit eden hiçbir ürün firmamızda satışa sunulmayacaktır. Sizin sağlığınız ve merkezimizden memnun şekilde yarılmanız bizim firmamız için en temel önceliktir.

  Kalıcı Oje hizmetimiz yanında kalıcı makyaj hizmetimizi de inceleyebilirsiniz.