Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj Ankara kategorisinin favori seçeneği olan firmamız sayesinde, şuana kadar deneyimlediğiniz en sevilen görselliği elde edeceksiniz. Sizde zaten mevcut olan güzelliğin bu uygulamalar ile çok daha hoş bir şekilde ön plana çıkmasını sağlayacağız! Kalıcı makyaj alanında öncelikle güzellik uzmanlarımız ile bir görüşme yapacaksınız. Bu makyajdan beklentilerinizin ne olduğu ile alakalı inceleme adımını tamamladıktan sonra size uygulama hakkında bilgi verilecektir. Bizim önceliğimiz her zaman sizin memnuniyetinizdir. Memnuniyete dair asla bir sorun meydana gelmeyecek ve isteklerinizin dışına çıkılmayacaktır!

Kalıcı Dudak Renklendirme ile Her An Bakımlı Olun!

Makyajın vazgeçilmez noktalarının başında ruj gelmektedir. Ruju sürmek, çerçevelemek ya da silindiği zaman tazelemek gibi sorunlar ile uğraşmak istemeyen kişiler için kalıcı dudak renklendirme severek uygulanmaktadır. Kalıcı makyajın en çok talep gören seçeneklerinden biri olduğu fark edilmektedir.

 • Kalıcı dudak renklendirme işlemlerinde renk seçimi size ait. Görevlilerimiz bu konuda hangi renkleri seçebileceğinize dair size gerekli olan tüm bilgileri sunacak ve kartelayı iletecektir. Karteladan hangi rengi seçtiğiniz zaman sizin dudaklarınızda hangi etkiyi vereceği ile alakalı olarak da inceleme yapılacaktır. Kalıcı makyaj uygulamalarında Fisina firması olarak sürprizlere asla yer vermiyoruz!
 • Asla acılı bir işlem değildir, anestezi gerekmeyecektir. Sadece içerisinde uyuşturucu maddenin etkin olduğu bir krem kullanılacaktır. Bu şekilde işlemi daha konforlu şekilde tamamlamanız mümkün kılınır. Kalıcı biçimde dudakları renklendirmek artık daha kolay biri hal alacak, acısız işlem dakikalar içerisinde tamamlanacak!

Bu detaylara bakıldığı zaman her zaman bakımlı olmanın yanı sıra size zaman kazandıracağı da anlaşılıyor! Artık hazırlanmak için zaman kaybetmeyeceksiniz! Makyaj dokunuşlarını bu kalıcı makyaj metotları ile sizin için daha kolay bir hale getireceğiz!

Sizi Aramamızı İster misiniz?

  Kalıcı Dipliner

  Gözlerinizi daha derinlikli göstermek isterseniz kalıcı dipliner harika biri fırsat olacaktır. Bu uygulama hakkında acaba göz sağlığı için biri sakıncası var mı sorusu da sıklıkla dile getirilmektedir. Kalıcı dipliner ya da kalıcı makyaj ile alakalı hiçbir adım cilt sağlığını olumsuz yönde etkilemeyecektir. Bilimsel olarak test edilen ve herhangi bir zararı olmadığı tespit edilen yöntemler sadece uygulanır! Sizin sağlığınız bizim önceliğimizdir.

  Kaş Tasarımı

  Fisina kalıcı makyaj kapsamında en dikkat çeken detayların başında kaş tasarımı gelmektedir. kaş tasarımında teknoloji ile süreci entegre ettik! Sizin yüz tipinize hangi kaş modelinin daha uygun olacağı ile alakalı bilgi veren programlar kullanmaktayız. Bu nedenle herhangi bir sürpriz ile karşılaşmayacaksınız. Sizin çehreniz ve ifadeniz ile alakalı analizin yapılmasından sonra uzmanlarımız da size fikirler sunacaktır. Sonuç kararı size ait! Sizin istekleriniz doğrultusunda kaş tasarımınız kalıcı olarak tamamlanacaktır. Bu tasarımın oldukça doğal bir etkiye sahip olduğu da dile getirilmelidir. Kişilerin her sabah işe gitmeden ya da okula yetişirken kaşlarını doldurması sorunu bu şekilde ortadan kalkacaktır. Belirli aralıklar ile küçük rötuşlar yapılması yeterli olacaktır. Kalıcı makyajın kaş tasarım aşaması sizin için harika bir fırsat sunacak! Kaşlar hakkında güzellik uzmanlarımızın yaptıkları yorumlar tüm bakışı ve çehreyi değiştirdiğini vurgulamaktadır. Yaptığınız makyaj dahi bu kalıcı kaş tasarımı ile ön plana çıkacak!

  Kalıcı Makyaj Hizmetinin Katkıları

  Sunmuş olduğumuz hizmetin profesyonel olması da dikkat çekmektedir. Bu aşamada verdiğimiz hizmet yapısı ile alakalı olarak dikkat çeken hususların başında kullanılan malzemelerin kalitesi gelmektedir. Global manada onay almış ve dermatolojik olarak da test edilmiş olan ürünlerin kullanılmasına imkan verilmektedir. Bu aşamada herhangi bir sorun meydana gelmemesi için özel bir denetim mekanizması uygulanır! Kozmetik malzemelerden kalıcı makyajda kullanılan malzemelere kadar bizim önceliğimiz her zaman sizin sağlığınız ve uygulamanın kalitesidir. Daha öncesinde firmamızdan bu alanda hizmet almış kişilerin sonuçları hakkında yapmış oldukları yorumlar dahi memnuniyet seviyesini yansıtıyor!

  Kalıcı Makyaj Fiyat Aralığı ve Kampanyalar

  Kalıcı makyaj fiyatları ile de dikkat çekmektedir. Piyasada yer alan birçok firmadan daha erişilebilir ve kaliteli şekilde hizmet vermektedir. En yüksek kaliteyi erişilebilir fiyatlar ile elde etmek için en doğru noktalardan birinde bulunuyorsunuz. Fiyat aralığına dair uygulamış olduğumuz kampanyalı seçenekler de dikkat çekmektedir. Firmamızda vermiş olduğumuz hizmetler ile alakalı farklı kampanyalar geliştirmekteyiz. Fisina firmamızın ana sayfasını sıklıkla kontrol ederek hem kampanyalı fiyatlardan hem de ödeme kolaylıklarından haberdar olabilirsiniz.

  Kalıcı makyaj hizmetimizin yanında kalıcı oje hizmetimizle güzelliğinize güzellik katın