Kalıcı Eyeliner

Eyeliner ile gözlerinizi öne çıkarın. Gözler yüzün en dikkat çekici alanıdır. Gözlerinizi daha derin ve buğulu bakışlara kavuşturmak için kalıcı eyeliner seçeneğinden istifade edebilirsiniz. Kalıcı ayeliner, kalıcı makyajın en sık kullanılan ve uygulandığı zaman da simada doğal bir güzellik oluşturan alt başlıklarındandır! Ankara kalıcı eyeliner kategorisinde hizmet veren en yetkin firmalardan bir tanesiyiz. Bu alanda uzman kadromuz ve ortaya çıkardığımız eşsiz sonuçlar ile memnuniyet uyandırıyoruz. Firmamızdan randevu alarak siz de bu bakımlı görünüme bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Firmamıza gelen ilginin yüksek olması sebebi ile randevusuz geldiğiniz zaman uygulama için sıra beklemeniz gerekebilir.

Kalıcı Eyeliner Göz Sağlığı için Sakıncalı Mıdır?

Uygulanacak olan eyeliner işlemi göz sağlığı için kesinlikle sakıncalı değildir. Hali hazırda işlem başlamadan önce size bir alerji testi yapılacaktır. Bu şekilde sizin cildinizin işleme olumsuz yanıt verip vermeyeceği de belirlenmiş olur. Firmamızda tüm işlemler alanın uzmanları tarafından uygulanır. İşlemlerde kullanılan tüm malzemeler de global kullanım onayına sahiptir. Kaliteden taviz vermeden ve sağlığınızı riske atmadan kusursuz güzelliğe erişebilirsiniz.

Sizi Aramamızı İster misiniz?

  İşlem Detayları Nelerdir?

  Eyeliner uygulamasına başlamadan önce size bir hat sunulacak ve sizin bu uygulama hattına onay verip vermediğiniz sorulacaktır. Sizin onay vermeniz durumunda işlem başlar! Eyeliner kesinlikle acılı bir işlem değildir. işlemin hemen öncesinde ağrıyı hafifletecek ve işlem sırasında daha konforlu bir biçimde zaman geçirmenizi sağlayacak biri krem uygulanacaktır. Bu kremin de etkisi ile beraber hiçbir şey hissetmeden eşsiz bir güzelliğe kavuşacaksınız. İşlemin öncesinde dilerseniz size 4 boyutlu teknik sistemler ile uygulamanın sonrasında nasıl bir görünüme sahip olacağınıza dair bilgi de verilecektir. Bu şekilde işlem sonucunda herhangi ir sürpriz ile karşılaşmadan bakım adımını tamamlayabilirsiniz.

  Ne Kadar Süre Kalıcıdır?

  Kalıcı eyeliner bir dövme türü değildir. bu nedenle aklınızda bir soru işareti barındırmamalısınız. Kalıcı ıeyeliner4 sadece 1-2 sene kadar kalıcılığını sürdürmektedir. Tabi ki bu süre içinde de rötuş uygulaması için merkezimizi ziyaret etmeniz gerekecektir. Ortalama yarım saatlik bir süreçte tamamlanacak olan işlemin bu kadar kalıcı olması harika biri sonuçtur! Dövme özellikleri taşımaması da sıkıldığınız zaman işlemi tekrar etmeyi bırakmanızı da mümkün kılıyor! Kalıcı makyajın en büyük avantajlarının başında hazırlanma adımının artık sizin için çok daha kolay bir hale gelmesidir. Hazırlanırken sorun yaşamayacak ve zamandan tasarruf edeceksiniz!

  Kalıcı Dipliner

  Kalıcı eyeliner yaptırmadan önce dilerseniz bunun daha az belirgin olan seçeneği dipliner ile sürece başlayabilirsiniz. Eyeliner daha belirgin iken dipliner sadece kirpik dibine uygulanmaktadır. Her iki uygulamada da bakışlarınızı çok daha etkileyici ve buğulu bir hale getirme fırsatını yakalayacaksınız. Bir diğer tamamlayıcı kalıcı makyaj dokunuşu ise dudak renklendirme işlemleridir. Dudak renklendirme işlemleri sırasında görselliğinize kusursuz bir dokunuş yapacaksınız. Sabah uyandığınız zaman hem doğal hem de bakımlı bir sima ile karşılaşmak isterseniz güzellik merkezimizi bir ziyaret etmelisiniz. Uzmanlarımız size kalıcı makyajın diğer kolları hakkında da gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır! Bu uygulamalardan faydalanabilmek için herhangi bir bulaşıcı hastalığınızın olmaması gerekir.

  Kalıcı Eyeliner İçin Uygun Fiyat!

  Kalıcı eyeliner fiyat aralığı konusunda müşteri memnuniyetini tesis eden bir bakış açısı sunmaktayız! Uzman kadro sayesinde ortaya çıkan sonuçtan siz de memnun kalacaksınız! Her bütçeden kadının kusursuz güzelliği tatması için fiyatlarımızı oldukça erişilebilir bir seviyede belirledik! Ayrıca belirli aralıklar ile özel günlerde indirimler de yapmaktayız. Kampanyalı fiyatlarımız ve sunmuş olduğumuz ödeme kolaylıklarından faydalanarak güzelliğe daha erişilebilir bir bütçe ile erişim sağlama hakkını elde edeceksiniz! Bu derece yetkin işlem kalitesini olabildiğince uygun fiyata yakalamak için en doğru noktada bulunuyorsunuz!

  Kalıcı Eyeliner yapan güzellik merkezi

  Fisina kalıcı eyeliner uygulaması sırasında sonuçların göz alıcı olmasının dışında hem hizmet veren ekibimizin hem de hizmet verdiğimiz ortamın temizliği de memnun bırakmaya devam etmektedir. Gönül rahatlığı ile hiçbir hijyen sorunu olmadan erişim adımını tamamlama hakkınız vardır. Salgın dönemi sonrasında yapılan resmi denetimlerden tam puan alan firmamızda sizin sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecek hiçbir unsura izin verilmeyecektir. Temiz ve profesyonel hizmetten istifade ederken aynı zamanda her bir müşterimizin sonrasında tüm ortamın dezenfekte edildiği da fark ediliyor. Müşterilerimizin bu konuya dair yapmış oldukları yorumlara da bir göz atabilirsiniz. müşterilerimiz hem uzman kadromuzdan hem de hijyenik ortamdan oldukça memnun!

  Kalıcı eyeliner yanında kalıcı dipliner hizmetimiz hakkında da bilgi alabilirsiniz.