Kalıcı Dudak Renklendirme

Ankara kalıcı dudak renklendirme işlemleri sayesinde sabah uyandığınız zaman bakımlı ve oldukça etkileyici bir kadın ile karşılaşacaksınız! Kalıcı makyajın en sık tercih edilen birimleri arasındadır. Eşsiz bir görselliğe kavuşmak için güzellik merkezimizi ziyaret ederek sizin için uygun olan bakım adımlarını tamamlatabilir ve kalıcı makyajdan istifade edebilirsiniz. Ankara’nın bu konuda en uzman kadrosu ile çalışıyoruz! Bu rakipsiz hizmetten istifade edebilmek için iletişim numaralarımız üzerinden temsilcilerimize bağlanarak konu hakkında bilgi alabilir randevunuzu oluşturabilirsiniz!

Kalıcı Dudak Renklendirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Kalıcı dudak renklendirme işleminin hemen öncesinde size bir renk kartelası sunulacaktır. Bu karteladan renk seçmelisiniz. Uzmanlarımız da sizin dudak alt tonunuza ve cildinize hangisinin daha uygun olduğu ile alakalı bilgilendirmeler yapacaktır. Hangi renk uygulandığı zaman sizin cildinizde hangi sonucun verileceği gibi hususlar da detaylı biçimde incelenecektir. 4D teknik sistemler sayesinde kalıcı makyaj işleminin sonrasında nasıl bir görünüm kazanacağınız ile alakalı gerekli olan bilgilendirme de yapılacaktır. İşlemde sürprizlere yer yok!

Dudak renklendirme adımının uygun şekilde uygulanması için dudağınızın bir çerçeveye sahip olması gerekir. Eğer bu çerçeve yoksa öncelikle dudak kontürü denilen işlem uygulanır. Daha sonrasında bu çerçevenin kapsamı renklendirilecektir. Özellikle üst dudağı ince olan kişilerde kalıcı makyaj sayesinde dolgu yaptırmaktan kurtulan birçok hanım bulunuyor! İşlemlerin uygulanması sırasında kullanılan tüm malzemeler dermatolojik olarak onay almıştır. Genel sağlığınızı olumsuz etkileyecek herhangi bir işlem adımı atılmaz ya da yönteme yer verilmez!

İşlem Hijyenik Midir?

Kalıcı dudak renklendirmeden başlayarak kalıcı eyeliner seçeneklerine kadar her aşamada eşsiz bir kalite kendini göstermektedir. Bu aşamada hijyenden de asla taviz verilmeyecektir. Her müşterimizin sonrasında gerekli olan dezenfeksiyon işlemleri tamamlanır. Genel manada cihazların başlıklarının sadece kişiye özel olarak tasarlanmasına da önem verilmektedir. Bu şekilde mikrop olasılığı ortadan kalkmaktadır. Resmi birimler tarafından yapılan temizlik kontrolleri pandemi sonrasında hız kazanmıştır. Bu resmi denetimlerden tam puan alan nadir firmalardan biriyiz! Fisina firması olarak kadınların güzelliğini ortaya çıkarmak ve bu sürede sağlı koşullarına uygunluğu gözetmek bizim en temel kıstasımızdır!

İşlem Acı Veriyor Mu?

Dudak gibi hassas bir alanda uygulanmasına rağmen acılı bir işlem değildir. işlemin hemen öncesinde anestezi etkisi yapan krem lokal olarak uygulanacaktır. Bu lokal uygulamanın hemen sonrasında işleme başlanır ve sizin acı duymanız engellenerek kalıcı dudak renklendirme adımı tamamlanır! Sürece dair yapılan yorumlara baktığınız zaman da ne kadar kolay bir işlem olduğu bir kere daha fark edilmektedir. İşlemin acısız olmasının yanı sıra iyileşme süreci de oldukça kolay olacaktır. Birkaç gün içerisinde ton oturacaktır. İlk noktada işlemin etkisi ile koyuluk olsa da birkaç gün içerisinde asıl renge dönüş sağlanır.

Kalıcı Makyajın Diğer Branşları Nelerdir?

Kalıcı makyaj denildiği zaman akla gelen diğer tamamlayıcı unsurlar kalıcı eyeliner, dipliner, microblading olarak sıralanmaktadır. Bu işlemler konusunda da firmamızdan yardım alabilirisiniz. Konunun uzmanı olan estetisyenlerimiz size hangi uygulamanın daha çok uygun olduğuna dair bilgi verecektir. Özellikle kaş ve kirpik konusunda ortaya çıkarttığımız sonuçlar ile muntazam bir güzelliğe imza atıyor. Sizde hali hazırda mevcut olan güzelliği en doğal şekilde daha belirgin hale getirmek için doğru noktadasınız!

Kalıcı Dudak Renklendirme Fiyat Aralığı

Kalıcı dudak fiyat aralığı ile alakalı olarak en takdir gören firmalar arasındayız. Tam donanımlı ve profesyonel kadroya en uygun fiyat ile ulaşmanız adına bir fırsat sunulmaktadır. Fiyat aralığının bu derece makul seviyede olması her kadının kalıcı makyaj avantajlarından istifade etmesini sağlayacaktır. Uygun fiyat aralığımızda bazı özel günlere dair ek indirimler de yapmaktayız. Ek indirimlerimizden ve ödeme kolaylıklarımızdan faydalanabilmek için ana sayfamızı ziyaret etmelisiniz.

Kalıcı dudak renklendirme hizmetinden alınacak sonuçlar

Çankaya kalıcı dudak renklendirme sonuçları ile alakalı müşterilerimizin yaptıkları yorumlar oldukça olumludur. Bu noktada uzman kadromuz sayesinde profesyonel bir işlem akışından faydalanacaksınız. Cilt ile alakalı tüm adımların sadece konusunda uzman olan kişiler tarafından uygulanmasından yanayız! Cilt sağlığı asla riske atılmamalıdır. Müşterilerimizin sağlığı ve memnuniyeti bizim için en önemli unsurlar arasında kendini göstermektedir. Uzman kadromuzun yanı sıra kullandığımız tüm yöntemlerin global manada kalite onayı almış olması da dikkat çekiyor! Siz de kalıcı makyaj uygulamasının hemen sonrasında sürece dair olumlu olumsuz tüm yorumlarınızı iletebilirsiniz.

Kalıcı makyaj hizmetimize de göz atabilirsiniz.