Kalıcı Dipliner

Ankara kalıcı dipliner, kalıcı makyaj uygulamalarının en sevilen seçenekleri arasında yer alıyor. Kirpik dibinin belirginleştirilmesi işlemine verilen isim olan bu uygulamada, yarım saatlik bir sürede eşsiz bir görünüme kavuşabilirsiniz. Kalıcı makyajın en temel avantajlarının başında her daim bakımlı olmak geliyor. Her daim bakımlı olabilmek için muhteşem dipliner uygulamaları, kalıcı dudak renklendirme gibi seçeneklere göz atabilirsiniz. Firmamız her bir kalıcı makyaj uygulamasında profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Bu tip cilt sağlığı ile yakından ilgili olan ve en hassas alanlara uygulanan unsurlarda sadece alanın uzman isimleri ile iş birliği yapmaktayız. Sadece ekip üyelerimizin seçiminde değil aynı zamanda kalıcı makyajda kullanılan tüm malzemelerin kalite kurallarına uygun olmasında da büyük bir özen göstermekteyiz!

Kalıcı Dipliner Uygulama Nasıl Yapılır?

Dipliner uygulaması sayesinde bakışlarınıza derinlik kazandırabilirsiniz. Göz kalemi ya da likit eyeliner ile uygulanan bu makyaj adımını kalıcı şekilde uygulatabilirsiniz. Bunun için özel pigmentli malzemeler kullanılmaktadır. Uygulamanın öncesinde bir hat belirlenir ve sizden onay alınır, saha sonrasında çok ince uçlu bir cihaz ile boyama adımı tamamlanır. Derinin kalıcı olacak kadar altına işlemeden yüzeğel olarak yapılan bir işlemdir. Bu işlem dövme değildir. Dövme ile sıklıkla karıştırıldığı için müşterilerimiz sıklıkla bu konu hakkında bilgi talep ediyor. İşlem dövme değildir. Belirli rötuşlar ile bir iki yıla kadar kalıcılığını korumakta ve daha sonrasında silinmektedir. Ayrıca memnun kalmamanız durumunda sildirme hakkına da sahipsiniz. Bakışlarınızın daha derin hatlara sahip olabilmesi için harika bir metot olacaktır.

Uygulama sırasında sorun yaşamamak için müşterilerimize daha öncesinde bir alerji testi uygulanacaktır. Bu alerji testi ile beraber vücudunuzun işleme olumsuz tepki verip vermeyeceği analiz edilir. Uygulama sürecinde herhangi bir alerjik hastalığınız ya da bulaşıcı rahatsızlığınız varsa bunu da dile getirmelisiniz. Uzmanlarımızı bu tür kişisel hususlarda bilgilendirmek sizin sorumluluğunuzdadır!

Sizi Aramamızı İster misiniz?

  Kalıcı Dipliner Uygulaması Hijyenik Bir İşlem Midir?

  Firmamızın en dikkat çeken özelliklerinin başında hijyen seviyesi gelmektedir. özellikle son global salgın sorununun akabinde müşterilerimizin çok daha hijyenik bir ortamdan istifade etmesi için büyük çaba sarf etmekteyiz. Bu süreç içerisinde her bir müşterimizin uğurlanmasının hemen akabinde dezenfeksiyon işlemleri tamamlanacaktır. Kullanılan teknik cihazların başlıkları da kişiye özeldir. Birden fazla defa kullanması gereken unsurlarda ise gerekli dezenfeksiyon adımları eksiksiz tamamlanır. Sizin güzelliğiniz ve genel sağlığınızın korunması bizim firmamız için temel önceliktir!

  Ankara Kalıcı Dipliner Fiyatları

  Kalıcı dipliner fiyat aralığı makullüğü ile memnun bırakmaya devam ediyor. Kişilerin sorunsuz bir biçimde erişim adımının tamamlanması için özel bir çaba sarf etmekteyiz. Bu aşamada her kadının bakımından ve güzelliğinden ödün vermemesi için bakım ve kalıcı makyaj uygulamalarımızda indirimler de uyguluyoruz! İndirimlerimizden ve kampanyalı fiyatlarımızdan istifade edebilmek için firmamızın ana sayfasını yakından takip etmelisiniz. Profesyonel hizmet ve uygun fiyat alanında firmamız rakip kabul etmiyor!

  Diğer Kalıcı Makyaj Birimleri Nelerdir?

  Dipliner dışında kalıcı makyaj aşamasında uygulanacak olan diğer seçenekler kalıcı eyeliner ve dudak renklendirme olarak karşımıza çıkmaktadır. Kişilerin bu uygulamaların sonrasında beklenmeyen bir sonuç işle karşılaşmaması için gerekli olan teknik programlar kullanılır. Kalıcı makyajın sonrasında nasıl bir görselliğe sahip olacağınıza dair görsel olarak bilgi verilir. Eğer sizi onay verirseniz uygulamaya başlanacaktır. Kadınların her daim bakımlı olması için kalıcı makyaj en büyük fırsatlardan bir tanesidir. Bu aşamada müşterilerimizin dipliner uygulamasının etkisini artırabilmek için ipek kirpik konusunda da bir inceleme yapması gerekiyor. İpek kirpik sayesinde bakışlarınız eşsiz bir hal alacak! Kalıcı makyaj işlemlerinde kullandığımız tüm malzemeler dermatolojik onay almıştır. Global manada da kalitesi ve kullanılabilirliği onaylanmış olan ürünlere sadece yer verilmektedir. Bu konuda yanıltıcı biçimde hizmet verilmez, müşterilerimizin sağlığı asla riske atılmaz! Siz de sağlık koşullarına uygun harika bir bakım adımından faydalanmak için en güvenilir noktadasınız!

  Kalıcı Dipliner Müşteri Yorumları

  Fisina kalıcı dipliner işlemi ile alakalı yapılan yorumlar memnuniyet seviyesini yansıtmaktadır. Fisina güzellik merkezi olarak bizim asıl önceliğimiz sizin memnuniyetinizdir. Memnuniyetinize dair herhangi bir sorun yaşamadan anında kalıcı makyaj uygulaması yapılacaktır! Elde edilecek olan sonuç sizin hali hazırda var olan güzelliğinizin biri kademe daha ortaya çıkmasını mümkün kılacaktır! Olumlu olumsuz tüm yorumlarınızı dile getirmelisiniz!

  Kalıcı makyaj hizmetimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz