İpek Kirpik

Ankara ipek kirpik takım atölyeleri arasında firmamız özenli işleyişi ile dikkat çekiyor. Firmamızda görev alan uzmanlarımızdan kullanılan malzemenin kalitesine kadar eşsiz bir kirpik kalitesi kazanılmaktadır. Firmamız ile iletişim numaralarımız üzerinden görüşerek size uygun gün ve saatte randevu oluşturabilirsiniz. İpek kirpik kullanım adımları giderek yaygın bir hal alıyor. her zaman bakımlı görünmek tüm kadınların hakkı! İpek kirpiğe siz de bir şans vererek eşsiz gözlerinizi daha da karşı konulmaz bir hale getirebilirsiniz.

İpek Kirpik Harika Bir Görsellik Sunuyor!

Her sabah uyandığınızda hazırlanırken uzun saatler boyunca kirpikler ile maskara ile uğraşmak istemiyorsanız ipek kirpik sizin için en sevilen seçeneklerden bir tanesi olacaktır. İpek kirpikler özel ipek hammaddeden üretilmektedir. Bu hammadde ile insanların kirpik yapısı hemen hemen aynıdır. Bu nedenle herhangi bir sorun meydana gelmeden hem doğal hem de bakımlı bir görünüm kazanmak mümkün kılınacaktır. İpek kirpik uygulama aşamasında kirpik köklerine zarar verilmeden ipek unsurlar yerleştirilir.  Dileyen kişilerin bu işlemin öncesinde kendi kirpiklerine boyama işlemi de uygulanabilir. Elde edeceğiniz sonucun nasıl olacağına dair 4 D şekilde çalışan bir bilgisayar programından da faydalanabilirsiniz. Sürpriz ile karşılaşmadan nasıl bir görsellik elde edileceğine dair fikir kazanabilirsiniz.

İpek Kirpik Acılı Bir İşlem Midir?

İpek kirpik takım adımında kesinlikle acı söz konusu değildir. Acı olmadan sorunsuz şekilde kirpiklerin belirtilen alanlara eklenmesi sağlanır. Daha sonrasında kıvırma işlemleri tamamlanır. İpek kirpikleriniz ile gerçek kirpikleriniz ayırt edilmeyecek şekilde eşsiz bir görsellik hazırlanmaktadır. Acı ya da ağrı olmadan daha bakımlı olmaya bir adım daha yaklaşma imkanını elde edebilirsiniz. Bu alanda müşterilerimizin yaptıkları yorumlar da dikkat çekiyor ve vaatlerimizi destekliyor!

Sizi Aramamızı İster misiniz?

  Yağ Bakımları

  Kişilerin kirpiklerine ipek kirpik uygulamasının yapılmasının öncesinde kirpik sağlığının muhafaza edilmesi için yağ ile bakım da yapılmaktadır. Bu şekilde kıl kökleri güçlendirilmektedir. Kıl köklerinin güçlenmesi ve kirpiklerin daha hoş bir görünüm elde etmesi için özel bir kür uygulanmaktadır. Düzenli olarak tekrarlanması alınan sonucun çok daha etkin olmasını mümkün kılar! Günlük kirpik bakımında nelere dikkat edilmesi gerektiği uzmanlarımız tarafından size bildirilecektir. Uzmanlarımızın size sunduğu ya da önerdiği bakım yağlarına siz de bir şans vermelisiniz. Yağ bakımları sırasında göz ile direkt temas etmemesine de dikkat edilmelidir. Göz ile temas edildiği zaman tahrişe sebebiyet verebilmektedir. Uzmanlarımız bakım sırasında ve sonrasında hangi hususlara dikkat edilmesi gerektiği konusunda gerekli bilgilendirmeleri yapacaktır!

  Kirpik Laminasyonu

  İpek kirpik kullanmak istemeyen kişiler için özel bir yöntem olan kirpik laminasyonu da hoş bir seçenektir. Bu işlem aynı zamanda kirpik lifting olarak da anılmaktadır. Kirpiklerin çok daha gür ve dik bir hal alması için kirpiklerinize özel olarak bir baz uygulanır. Dileyen kişiler kirpik liftin sırasında kirpiklerin daha gür görünmesi adına boyama işlemi de talep edebilir. Bu boyama işleminin uzmanlar tarafından uygulanması gerekir. Aksi takdirde hem kirpik sağlığı hem de göz sağlığı ile alakalı sorunlar meydana gelebilmektedir. Uygulanan adımların sonrasında artık göz makyajına zaman harcamak zorunda kalmayacaksınız. Son dönemlerin en temel trendi olan bakımlılık ve doğallığı tek bir potada eritebilirsiniz.

  İpek Kirpik Fiyat Aralığı Nedir?

  İpek kirpik fiyatları uygun sistemi ile memnun etmektedir. Bu derece yüksek kalitenin olabildiğince uygun fiyata sunulmasının tek amacı kullanıcı memnuniyetidir. Firmamızdan hizmet alan tüm kadınların kendi bütçelerine göre bakım adımlarını tamamlaması için büyük çaba sarf ediyoruz. Ana sayfamızı ve e-bültenimizi takip ederek tüm bu süreçler ile alakalı olarak bilgi alabilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarımızdan da ilk olarak siz istifade edebilirsiniz! Güzel olmak, hep bakımlı kalmak tüm kadınların hakkı!

  İpek Kirpik Müşteri Yorumları Ne Yönde?

  Çankaya ipek kirpik uygulama işlemi yaptıran müşterilerimizin yorumları oldukça olumlu seviyededir. Her güne bakımlı uyanmak, hazırlanırken kirpiklere rimel sürme gibi adımlar ile zaman kaybetmemek için en doğru noktada yer alıyorsunuz. Ayrıca ipek kirpiğin oldukça uzun süre ilk gün ki gibi kaliteli kaldığı da dile getirilmiştir. Personelimizin güler yüzü ve ortamın hijyenik yapısı da müşterilerimizin yapmış oldukları yorumlar arasında yer almaktadır. Hijyen bizim için büyük önem arz ediyor. Hijyene dair resmi birimlerden tam not alan nadir güzellik merkezlerinden birinde yer alıyorsunuz!