İpek kirpiğin kalıcılığı ne kadar?

İpek kirpik, kirpik aralarına uygulanan bir işlemdir. Burada kullanılan kirpikler, saf ipekten üretilir.

  • Kirpik dökülmesi yaşayan
  • Az kirpiğe sahip olan
  • Ya da kirpiklerinin daha dolgun bir şekilde görülmesini isteyen kadınların ilgi olanda olan işlem, son yıllarda oldukça popüler bir hizmettir.

 

İpek Kirpik Nedir?

İpek kirpik uygulaması, kirpiklerin olduğundan daha dolgun ve gür görünmesini sağlayan yöntemdir. İpek kirpik, saf ipekten yapılmış takma kirpiktir. Kirpik aralarına, kirpik üstlerine ya da kirpiğin yetersiz olduğu alanlara yapıştırılır. Medical yapıştırıcı kullanılarak yapılan işlem, tek tek gerçekleşir. İpek kirpiğin kalıcılığı ne kadar? İpek kirpik, bakımına ya da kirpiğin uygulanma aşamasına göre 2 ya da 3 ay boyunca kullanılabilir. İpek kirpik, diğer bilinen kirpik işlemlerine göre oldukça doğal ve acısız bir işlemdir.

 

İpek Kirpik Acıtır Mı?

İpek kirpik işlemi, kirpik aralarına tek tek uygulanır ya da kirpiğin yetersiz olduğu alanlara yine tek tek belirli makineler ile uygulanan işlemdir. Teker teker yerleştirilmesinden dolayı, süre olarak uzun sürebilir. Kişinin hassasiyet durumuna göre herhangi bir acısı bulunmaz. Fakat oldukça hassas yapılı kişiler için hafif bir yanma gerçekleşir. İpek kirpiğin kalıcılığı ne kadar? Fakat bu durum genel olarak kişinin kirpik durumuna ya da yalnızca yapılan işlemin kişinin hassasiyet durumuna göre değişkenlik göstermesinden dolayı kaynaklanır. Yani oldukça hassas bir yapınız varsa, bu işlem sizin için hafif bir yanma olarak gerçekleşebilir. Fakat genel olarak ele alındığı takdirde, ipek kirpik acıtan bir işlem değildir.

 

İpek Kirpik Zararlı Mı?

İpek kirpik işlemi, hizmetin yapıldığı yere göre değişkenlik gösterir. Kalitesiz ve ucuz alanlarda yapılan işlemlerde kirpiğin, kişinin göz yapısına ve kirpik yapısına zarar verme ihtimali yüksektir. İpek kirpiğin kalıcılığı ne kadar? Fakat oldukça kaliteli ve alanında tecrübeli ekip tarafından yapılan işlemler, uzun süreli olarak kullanılabilir. Aynı zamanda kişinin kirpik yapısına da faydalıdır. Fisina Güzellik Merkezi bünyesinde yapılan ipek kirpik işlemi, bu alandaki profesyonel ekip tarafından gerçekleşir. Firma müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu için yaptığı hizmetlerinde sağlık açısından herhangi bir problem kesinlikle görülmez.

 

İpek Kirpik Bakımı

İpek kirpik bakımı, kişinin evde yapabileceği bir bakım değildir. Burada yapılan bakımın, işlemin yapıldığı yerde gerçekleşmesi gerekir. İpek kirpiğin kalıcılığı ne kadar? Fisina güzellik merkezinde yapılan ipek kirpik işlemi bakımları da, ekibimiz bünyesinde gerçekleştirilir. İpek kirpik bakımı yaptırdıktan sonra;

  • Makyaj yapma,
  • Cildin temizlenmesi
  • Kirpiklerin zarar görmemesi gibi çeşitli işlemler, firmamız bünyesinde müşterilere donanımlı bir şekilde anlatılır.

Böylelikle bakım yapılırken kişilerin rahatsızlık duyması mümkün değildir. İpek kirpik bakımı, kirpiğin taktırıldığı firma tarafından yapıldığı takdirde, daha sağlıklı bir şekilde gerçekleşir.

 

İpek Kirpiğin Süresi

İpek kirpiğin kalıcılığı ne kadar? İpek kirpik işlemi bakımına, onarımına ve firmanın müşteriye söylediği kurallara uyulduğu takdirde 3 ya da 4 aya kadar süre dayanabilir. İşlem kirpik aralarına, kirpik üstüne ya da kirpiğin az olduğu yerlere teker teker takılan bir işlemdir. Belirli yapıştırıcı malzemeler ile birlikte yerleştirildiği için uyku esnasında, banyo esnasında ya da kirpiklere uygulanan çeşitli makyaj malzemeleri sonrasında, zamanla kalıcılığını yitirebilir. Bu sebeple de ömür boyu ipek kirpik kullanılması, mümkün değildir. İpek kirpiğin kalıcılığı ne kadar? İpek kirpik 3 ya da 4 aya kadar kişilerin kirpiklerinde kalır. Ardından zamanla dökülmeye başlar. Bu aşamadan sonra kirpiklerin şekil olarak yapısı da, oldukça değişkenlik gösterir. Yaptırdığınız firmaya tekrardan onarım gerçekleştirdiğinizde, kirpikleriniz istenilen düzeye tekrardan getirilir. Fisina Güzellik Merkezi bünyesinde yapılan ipek kirpik işlemleri, belirli bir süreden sonra tekrardan alanında tecrübeli ve profesyonel ekip tarafından yenilenir.

 

İpek Kirpik Ücretleri

İpek kirpik işleminin ücreti, her bütçeye uyumlu bir şekilde fiyatlandırılmıştır. Ekonomik olarak bulunan işlemler, kalitelisi ile orantılı bir şekilde fiyatlandırılır. Burada yapılan işlemler, kişileri maddi açıdan zorlanmasını sağlamaz. Aynı zamanda her bütçe uyumlu olduğu gibi kampanyalı, avantajlı ve indirimli fiyatlardan yararlanmak da mümkün! Fisina Güzellik Merkezi bünyesinde yapılan ipek kirpik işlemleri ve diğer güzellik işlemleri, oldukça indirimli fiyatlarla yer edilir. Aynı zamanda fiyatlandırma açısından da, her bütçeye uyumludur.

İpek Kirpik yanında Kaş Laminasyonu hizmetimizi de inceleyebilirsiniz.