İğnesiz Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Dudak dolgusu çalışmaları, iğneli ya da iğnesiz olarak farklılık gösterir. İğnesiz dudak dolgusu, iğne kullanımı gerçekleşmeden yapılan çalışmadır. Aynı zamanda iğneli dudak dolgusuna göre acı düzeyi de, oldukça düşüktür. Peki, iğnesiz dudak dolgusu nasıl yapılır?

İğnesiz Dudak Dolgusu Nedir?

Dudaklarınızın daha dolgun bir görünüme kavuşmasını, iğnesiz dudak dolgusu ile tercih ettiğinizde, acısız ve ağrısız bir işlem uygulanır. İşlem alanında tecrübeli profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştiği takdirde, dudaklarınız istediğiniz görünüme kavuşur. Fisina Güzellik Merkezi, iğnesiz dudak dolgusu alanında, uzman bir hizmet sağlar.

İğnesiz Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

İğnesiz dudak dolgusu yapılmadan önce işlem uygulanacak bölge, temizlenir. Ardından belirlenen iki noktada üzerinden, işlem yapılacak bölgeye küçük delikler açılır. İğnesiz dudak dolgusu nasıl yapılır?

  • Alanında uzman tarafından belirlenen delikler üzerinde, iğne kullanılmayan bir cihaz dolaştırılır.
  • Cihazda bulunan basınç, etkili bir şekilde derinin altına gönderilir. Bu işlem yavaş gerçekleşir.
  • Dudağa hem masaj yapıldığı gibi hem de dolgu eşit oranda, deri altına yayılır.
  • Dolgu işlemi, dudak çerçevesine yapıldıktan sonra burada direk olarak masajla da görünüm, daha net bir şekilde oluşur.
  • İğnesiz dudak dolgusu sonrasında yapılan masaj işlemi, dudakta oluşabilecek herhangi bir topaklanmayı da önler.
  • İğnesiz dudak dolgusu nasıl yapılır? Dudak dolgusu işlemi pen yöntemi ile gerçekleşir.

Pen yöntemi, Dünyada ve Türkiye’de oldukça popüler bir şekilde bulunan yöntemdir. Enjeksiyon ya da yan etki gibi çeşitli problemleri içerisinde bulundurmadığı için iğneli yönteme göre daha fazla tercih edilir.

İğnesiz Dudak Dolgusu Tedavisi

İğnesiz dudak dolgusu nasıl yapılır? İğnesiz dudak dolgusu tedavisinde üstün düzeyde bir performans alınması için basınç yolu ile yapılan işlem, Pen tedavisi ile gerçekleşir. Pen tedavisi dünyada sıklıkla tercih edildiği gibi Türkiye’de de kullanılır. Bilinen dolgu malzemelerine ya da iğneli dudak dolgusu işlemine göre, acısız ve ağrısız bir işlemdir. Hizmette kullanılan hyaluronik asidin insan sağlığına zarar verici, herhangi bir etkisi bulunmaz. Aynı zamanda bu asit, yan etki de oluşturmaz. İnsan vücudunda da yer edilen asidin dudak dolgusu işleminde kullanılması, iğnesiz dudak dolgusunun en güzel yanlarından birisidir. Dudakta morarma, mimik bozukluğu gibi ya da bunun gibi herhangi bir kişinin rahatsız olacağı durum, gerçekleşmez.

İğnesiz Dudak Dolgusunda Alerji Etkisi Var Mıdır?

İğnesiz dudak dolgusunda kullanılan makinalar, basınçlı bir sistemi bulundurur. Deri altına işlendiği gibi dudağın daha dolgun bir şekilde görülmesi hedeflenir. Yapılan işlemler sonrasında dudaklar, eşsiz bir görünüme kavuşur. İğnesiz dudak dolgusu nasıl yapılır? İğnesiz dudak dolgusu yapılırken, alerji ya da buna benzer etkiler kesinlikle yaşanılmaz. Bilinen diğer dudak dolgusu tedavilerine göre yan etki gibi çeşitli problemler de, kişilerde rastlanılmaz. Fisina Güzellik Merkezi bünyesinde yaptırılan iğnesiz dudak dolgusu işlemi, alanında tecrübeli ve uzman ekip tarafından gerçekleşir. Makinalar, işleme hakim olan kişilerin kullanımında olduğu için işlem esnasında güvensizlik yaşatılmaz.

İğnesiz Dudak Dolgusu Ücretleri

İğnesiz dudak dolgusu işlemi, firmada bulunan uzman kadro tarafından kaliteli bir şekilde gerçekleşir. Bilinen diğer dudak dolgu tedavilerine göre bütçe durumundan oldukça ekonomiktir. Her bütçeye uyumlu olduğu gibi kaliteli işlem yapılır. Kalitesi ile orantılı bir fiyatlandırma yapılması, çoğunluğun tercihindedir. İşlemlerin birçoğunda fırsatlar, avantajlar ve indirimli fiyatlar bulunur. Uygun fiyat aralıkları ile eşsiz bir görünüme kavuşmak için sizde tercihan firmamızı deneyimleyebilirsiniz. Firmamız yapılan işlemlerde, müşterilere kolay ödeme olanakları oluşturur.

İğnesiz Dudak Dolgusu Yaptıranların Durumu

Dudak dolgusu tedavisi, iğneli ya da iğnesiz olarak iki başlık altında değişkenlik gösterir. İğnesiz dudak dolgusu, dünya çapında birçok kişinin güvenerek yaptırdığı bir işlemdir. İğnesiz dudak dolgusu nasıl yapılır? İğnesiz dudak dolgusu hizmetinde kullanılan makinalar, tamamen sterilize olduğu gibi içeriğindeki hiyalüronik asitte, yan etkisiz bir şekilde bulunur. Bu sebeple iğnesiz dudak dolgusu yaptıran müşterilerin, işlem sonrasında memnun kalması sağlanır. İşlemde herhangi bir yan etki bulunmaz ya da müşterinin rahatsızlık duyacağı sorunlar yaşanılmaz. Bu sebeple dudaklarınız istediğiniz görünüme kavuşacağı gibi uzun süreli olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fisina Güzellik Merkezi müşterileri ile karşılıklı memnuniyeti ön planda tuttuğu gibi sağlıklı çalışmalar gerçekleştirir.

İğnesiz Dudak Dolgusu Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dudakların istenilen görünümde olması, dudaklarda herhangi bir yapısal bozukluk ve bunun gibi çeşitli etmenler, dudak dolgusu işlemini gerektirir. Dudak dolgusu işlemi, yapılan hizmete göre farklı şekillerde gerçekleşir.  İğnesiz dudak dolgusu dikkat edilmesi gerekenler nedir?

İğnesiz Dudak Dolgusu Neden Tercih Edilir?

Dudak dolgusu işlemi, kişinin istediği çalışmaya göre farklı şekillerde gerçekleşir. İğneli dudak dolgusu işlemi, genel olarak acılı ve ağrılıdır. Fakat iğnesiz dudak dolgusu işleminde, basınçlı makinenin deri altına basınç uygulaması ile birlikte dudakların dolgunlaşması gerçekleşir. Burada yapılan işlem ağrısız ve acısızdır. Aynı zamanda uzun süreli kullanıma da dayanıklıdır. Dünyada ve Türkiye’de çoğunluğun tercihinde olan işlem aynı zamanda herhangi bir yan etkiye de bulundurmaz. İğnesiz dudak dolgusu dikkat edilmesi gerekenler, görünüm olarak ele alındığı takdirde istenilen dolgunluğa sorunsuz ulaşılır.

İğnesiz Dudak Dolgusu Zararlı Mı?

İğnesiz dudak dolgusu dikkat edilmesi gerekenler, sağlıksal açıdan insan sağlığına herhangi bir zararı bulunmaz. Dudak dolgusu işleminde, hiyalüronik asit kullanılır. Bu asit, yan etki bulundurmaz. Aynı zaman insan vücudunda da hali hazırda yer edinir. İğnesiz dudak dolgusu işlemini, güzellik merkezimizde yaptırdığınız takdirde uzun süreli olarak ağrısız ve acısız bir işlem alabilirsiniz. Aynı zamanda insan sağlığına zararı olmadığı gibi görünüm açısından da kişinin rahatsız olacağı herhangi bir problem yaşanılmaz.

İğnesiz Dudak Dolgusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

İğnesiz dudak dolgusu dikkat edilmesi gerekenler, iğnesiz dudak dolgusu yaptırılırken, ortamın hijyenik olması önemlidir. Aynı zamanda iğnesiz dudak dolgusu işleminde kullanılan makinaların, sterilize bir şekilde yer edilmesi gerekir. Çünkü bu işlem direkt olarak cilde uygulanır. Farklı bir kişi için kullanılan makinanın aynı bir şekilde farklı bir kişiye kullanılması, ciltte kalıcı etkiler oluşturabilir. Fakat Fisina Güzellik Merkezi bünyesinde yapılan iğnesiz dudak dolgusu hizmetinde, tamamen kişiye özel olarak sterillenmiş  ürünler kullanılır. Ürünlerin cilde herhangi bir zararı bulunmaz. Bu sebeple güvenilir bir şekilde tercih edebilirsiniz. İğnesiz dudak dolgusu işleminden sonra stüdyomuzda bakım ve onarım yapılır. Böylelikle yaşanabilecek en ufak bir probleminde önüne geçmiş oluruz.

İğnesiz Dudak Dolgusunun Yan Etkileri Var Mıdır?

Dudak dolgusu işleminde tercih edilen iğnesiz dudak dolgusu, içeriğinde kullanılan asidik malzeme ile birlikte sağlanır. Herhangi bir zararı bulunmaz. Alerji, ciltte yan etki, ciltte yanma, dudakların istenmeyen bir şekilde görülmesi ya da buna benzer çeşitli faktörler, iğnesiz dudak dolgusunun yan etkileri içeriğinde kesinlikle bulunmaz. Dudak yapısına ya da kişinin dudaklarındaki istediği görünüme göre farklı şekillerde işlemler uygulanır. Güzellik merkezimiz bünyesinde gerçekleştirilen iğnesiz dudak dolgusu hizmeti, karşılıklı memnuniyetinin sağlanması hedeflenerek yapılır.

İğrensiz dudak dolgusu hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın

Ankara / Çankaya İğnesiz dudak dolgusu

İğnesiz dudak dolgusu yaptırmak istiyor ve Ankara ve Çankaya bölgesin ikametgah ediyorsanız Fisina Beauty’de iğnesiz dudak dolgusu uygulaması yaptırabilirsiniz. profesyonel kadromuzla hayalinizdeki dudaklara ulaşmak çok kolay

Adres: Yıldızevler, Turan Güneş Blv. No:34, 06550 Çankaya/Ankara