Hydrafacial Uygulaması

Hydrafacial Ankara kategorisinde yapılan en başarılı uygulamaları kliniğimizde erişebilirsiniz. Bu uygulamalar sayesinde cildinize dayanılmaz bir yumuşaklık kazandıracaksınız. Hydrafacial gibi detaylı cilt bakım adımlarının sadece konunun uzmanları tarafından işleme alınması gerekir. Konunun uzmanlı olmayan kişiler tarafından profesyonel olmayan ortamlarda uygulandığı zaman cilt sağlığınızı da tehlikeye attığınızın farkına varmalısınız. Fisina güzellik merkezinde bu sürece dair herhangi bir sorun meydana gelmeyecektir. Yapılan tüm uygulamaların rakipsiz bir kalitede olduğu görülüyor. Sadece alanının uzmanı estetisyenlerimiz global manada kalite onayı alan maddeler ile uygulamayı tamamlamaktadır. Firmamız global manada uygulama onayı almayan hiçbir yöntemi size arz etmeyecektir. Daha öncesinde bakım yaptıran kişilerin sürece dair yorumlarına bakarak dahi verimlilik hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz! Olumlu olumsuz tüm yorumlarınızı yetkililerimiz ile paylaşmayı unutmayın!

Hydrafacial Bakım Adımları Nelerdir?

Hydrafacial cilt bakımı ile alakalı dikkate alınması gereken temel unsurlar;

 • Hydrafacial işleminin en temel adımı temizliktir. Bu temizleme adımı diğer yöntemlerin aksine derinlemesine yapılır. Derinlemesine temizlik adımının uygulanması sırasında sorun yaşanmaması için cilde öncesinde bir hassasiyet testi uygulanır. Her bakım yöntemi her kadın için uygun değildir. Bunun için işlem uygulamasının öncesinde bu tür testler yapılması önemlidir.
 • Kimyasal peeling ile cihaz kullanımının birleşmesi sayesinde cildinizdeki ölü deriden de kurtulma imkanını elde edeceksiniz. Ölü derinin de soyulması akabinde yoğun bir özel nemlendirme uygulanacaktır. Kolajenin de aktif bir rol oynadığı nemlendirme aşamasının akabinde cildinizi eşsiz bir görünüme ve saflığa ulaşacaktır!

Bu detayların uygulanmasının hemen sonrasında cildinizdeki fark gözle görülür bir hal alacaktır! Yaşlanma karşıtı bir adım atarken aynı zamanda cilt sağlığınızı da yeniden kazanmak için doğru yerde bulunuyorsunuz!

Sizi Aramamızı İster misiniz?

  Hydrafacial İle Akne Problemine Karşı Kalıcı Çözüm

  Akne problemi ile mücadele eden kişiler için de özel içerikli hydrafacial seansları uygulanabilmektedir. Bu seanslarda hem akneye meyilli olan ciltlerin tedavi edilmesi sağlanır hem de daha öncesinde kalan sivilce izlerinin ortadan kaldırılması mümkün kılınmaktadır. Akne problemi ile başa çıkmak sizin için artık çok daha kolay bir hal alacak! Bu cilt bakımı sayesinde renk eşitsizliklerini ortadan kaldırarak duru güzelliğin ortaya çıkmasını sağlayacaksınız. Sizin bakımdan eklentilerinizi uzmanlarımıza bildirmenizin sonrasında süreç başlayacaktır! Kendinizi şımartmak için bu bakım harika bir fırsat!

  Güneş Işınlarına Dikkat!

  Bakım işlemlerinin sonrasında güneş ışınlarının direkt temasından kaçınılması gerekir. Özellikle yaz mevsiminde uygun bakım adımlarının tamamlanmasının sonrasında yüksek faktörlü koruma adımlarının tamamlanması gerekmektedir. Bunun yanı sıra direkt UV ışınlarının genel manada ciltte yaşlandırıcı bir etkisi olduğu da belirtilmelidir. Uzmanlarımız hangi koruma faktörlü kremin kullanılması gerektiğine dair size gerekli bilgiyi sunacaktır. Uzmanlarımız tarafından size bildirilen tüm uyarılara ve bakım tavsiyelerine dikkat etmelisiniz. Sizin cildinizin sağlığını yeniden kazanması ve yaşlanma belirtilerinin minimum seviyeye inmesi için en doğru noktada yer alıyorsunuz. UV karşıtı kremlerin kullanılmasının hemen sonrasında ciltte bir koruyucu katman oluşacaktır. Bu noktada yağlı cilde sahip olan kişilerin krem seçiminde çok dikkatli olması önerilmektedir. Yağlı ciltlerde koruyucu kremlerin siyah nokta oluşumuna zemin hazırladığı da fark ediliyor. Medikal içerikli olan kremlerin kullanılması daha verimli olacaktır.

  Düzenli Uygulamanın Önemi!

  Hydrafacial cihazı ile profesyonel şekilde gerçekleştirilen bu bakım ile alakalı herhangi bir sorun meydana gelmemesi için sertifikalı yetkinliği onaylanmış ekip üyelerimizi süreci takip edecektir. Bakımın ciddi bir etki sunabilmesi için kişilerin kesinlikle düzenli olarak bakımı tekrarlatması gerekiyor. Bu durum sadece hydrafacial uygulamasında değil diğer tüm cilt bakım adımlarında da geçerliliğini korumaktadır. Ancak düzenli uygulama ve uzman yorumları ve önerileri dikkate alınarak cildinizde kalıcı biri güzelleşme fark edilir!

  Hydrafacial Fiyatları

  Fiyat performans dengesi bakımından sunmuş olduğumuz hizmetin memnuniyet uyandırdığı fark ediliyor. Piyasanın en yetkin ekibine en kapsamlı bakımı yaptırdıktan sonra ödemeniz gereken tutar oldukça makul seviyede tutulmuştur. Bu sürece dair herhangi bir sorun söz konusu olmayacaktır. Dönemsel olarak uygulamış olduğumuz indirimlerden de faydalanmayı ihmal etmemelisiniz. Bu indirimli fiyatlar ile kişisel bakımınızı daha uygun fiyata mal etme fırsatını yakalayacaksınız. İndirimli fiyatlar ve ödeme kolaylıkları sizi bekliyor! Ana sayfamızı düzenli aralıklar ile kontrol ederek yapılan kampanyalardan ilk olarak siz haberdar olabilirisiniz.