Frozen Face Uygulaması Nedir?

Mezoterapi yöntemi son yıllarda fazlaca kullanılan bir estetik yöntemidir. Bu yöntem sayesinde yüzde veya ilgili bölgede gerginleştirme, göz altı morluğu giderme gibi uygulamalar yapılır. Fakat bu yöntemde derinin orta kısmına mikroenjeksiyon ile sıvı enjekte edilmektedir. Bu da bazı kişilerde tereddüt oluşturabilmektedir. İşte bu tereddütü gideren bir yöntem bulunuyor: Frozen face. Bu uygulama, iğnesiz mezoterapi yöntemi olarak adlandırılır. Cilde uygulanan soğuk radyo frekansı ve ardından uygulanan elektroporasyon ile sorun gidermesi beklenen sıvıların cilde yerleşmesi sağlanır ve netice almak beklenir.

Frozen Face Nedir?

Mezoterapinin iğne ile yapılması birçok kişiyi bu yöntemi uygulatmaktan uzaklaştırmıştır. Frozen face uygulaması sayesinde tüm tereddütler giderilmektedir. Özel bir yöntem uygulanan frozen face ile iğnesiz mezoterapi mümkün. Soğuk radyo frekans yöntemi ile çalışan bu uygulama mezoterapi yöntemini iğnesiz hale getirmiştir. Böylelikle iğneden kaçınan kişiler bu yöntemi kullanarak ciltlerindeki sorunları giderebilmektedirler. Frozen face cilt bakımı konusunda böylelikle tereddütleri ortadan kaldırmaktadır.

Frozen Face Uygulaması Neden Farklıdır?

Mezoterapi uygulamasında cilde enjekte edilen maddeler homojen olarak dağılmayabilir. Bu da istenilen sonuçların alınmasını engellemektedir. Frozen face ile bunun önüne geçilmektedir. Soğuk radyo frekans ile ciltteki kollajen artışı sağlanır, ardından uygulanan elektroporasyon yöntemi ile hazırlanan sıvıların cilde nüfuz etmesi sağlanır. Böylelikle hem iğne ağrılarından kurtulunur hem de cilde verilen sıvıların homojen dağılması sağlanır. Bu da istenilen sonuçların en iyi şekilde elde edilmesinin önünü açar.

Frozen Face Hangi Konularda Uygulanır?

Frozen face uygulaması anti-aging, kırışıklık giderme, göz altı morluğu giderme, cilt aydınlatması, leke oluşumlarının giderilmesi, nemsizlik, cilt esnekliğin kaybolması gibi birçok ihtiyaca yönelik uygulanmaktadır. Cilt sorunları ile alakalı birçok konuda bu uygulama gerçekleştirilebilmektedir. Yaş kısıtlaması olmadığı gibi kullandığı yöntem sebebiyle gayet güvenli bir uygulamadır ve en ileri yaşlara kadar bile rahatlıkla uygulanabilir.

Frozen Face Fiyatları

Frozen face fiyat olarak seanslara ve kişisel ihtiyaçlara göre belirlenmektedir. Bu sebeple, frozen face fiyat konusu için Fisina Beauty olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Frozen face Ankara sınırları içerisinde uzman kadrosu ve güvenilir sistemi ile Fisina Beauty tarafından sunulmaktadır.