Epilasyon

Epilasyon Ankara kategorisinin lider firmaları arasında yer alıyoruz! Lazer epilasyon ve tüm vücuda yapılan klasik epilasyon işlemlerini steril ortamlarda tamamlıyoruz. Bu konuda kişilerin acı sorunu yaşamadan ve hızlı bir şekilde kıl köklerinden kurtulması için eşsiz bir ekip hazırladık. Kullanılan yöntemlerden cihazlara kadar işlem efektifliğini artırmak üzerine kurulu bir sistem kendini göstermektedir. Epilasyon özellikle kadınların en büyük sorunları arasında yer alıyor. Neyse ki lazer epilasyon sayesinde kıl köklerinden kalıcı olarak kurtulma imkanını elde edebilirsiniz! Lazer epilasyonun sadece alanının uzman isimleri tarafından uygulanması gerekir. Bu aşamada uzman olmayan merkezler ile iş birliği yapıldığı zaman cilde zarar verilmesi söz konusu olabilmektedir. Fisina firması olarak müşterilerimizin sağlığı ve işlem başarısı bizim için önceliklidir. Tam da bu nedenle sadece alanın uzman isimleri ile en yeni teknolojiler üzerinden hizmet vermekteyiz!

Lazer Epilasyon

Fisina epilasyon kategorisinde lazer epilasyon seçeneği alanın uzmanları tarafından yapılan analizin sonrasında uygulanır. Ten renginizden kıl köklerinin gücüne kadar farklı lazer başlıklarının kullanılması gerekebilmektedir. Bazı cihaz başlıkları sadece esmerlerde başarılı sonuç verirken bazı başlıklar da sadece sarışınlar için tasarlanmıştır. Bu analizler uzmanlarımı tarafından belirlenecektir. Lazer uygulamasının ana amacı lazer ışınları ile kıl köklerinin zayıf bir hale getirilmesidir. Lazer seansının sonrasında yavaş yavaş tüylerinizin döküldüğünü fark edeceksiniz. Bu epilasyon adımının kaç seans boyunca uygulanması gerektiği konusunda ise firmamızın uzmanları size bilgi verecektir. Kıl yapınıza ve sıklığına göre seans sayısına karar verilecektir!

Sizi Aramamızı İster misiniz?

  Epilasyon Süreci Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

  Çankaya epilasyon adımının hemen sonrasında direkt olarak UV ışınlarına maruz kalmamanız gerekiyor. Güneşin zararlı ışınlarına lazer seansı uygulanan bölgenin maruz kalması durumunda hassasiyetler oluşabilmektedir. Örneğin dudak üstü kısmına yapılan lazer tedavisinin sonrasında muhakkak koruyucu güneş kremlerinin kullanılması gerekir. Bu şekilde zararlı ışınlardan korunma imkanını elde edebilirsiniz. Lazer işleminin sonrasında kişilerin muhakkak nemlendirme sürecine de dikkat etmesi gerekiyor. Nemlendirme olmadan lazer seansları sonrasında kuruluk ve pul pul görünüm gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

  Buz Lazer ile Acı Minimize Ediliyor

  Lazer türleri arasında son senelerin yıldızı açık ara buz lazerdir. Buz lazerin diğer seçeneklerden asıl farkı cildi soğutmasıdır. Kıl köklerine lazer uygulanırken aynı zamanda derinin -3 dereceye kadar soğutulması sağlanır. Bu şekilde lazer uygulanırken herhangi bir acı duymayacaksınız. Sadece acısız olması değil aynı zamanda lazer adımını daha konforlu kılması da memnun bırakıyor. Safir başlık ile uygulanan bu yöntemi sadece uzman temsilcilerimizi aplike ediyor.

  Kimlere Epilasyon Uygulanması Sakıncalıdır?

  Bu lazer epilasyonun hali hazırda kemoterapi alan kişiler tarafından kullanılması mümkün değildir. Bu tür tedavi adımlarında dışarıdan olabildiğince az müdahalede bulunulması temel kıstas olarak belirlenmiştir. Kişilerin uygulama öncesinde tüm rahatsızlıklarını uzmanlarımıza bildirmesi gerekir. Bu şekilde sizin sağlık durumunuz uygun biçimde tedavi süreci belirlenecektir. Bu aşamada aksaklık yaşamamak için öncül olarak alerji testleri de uygulanabilmektedir. Örneğin hassas cilde sahip olan kişilerde uygulanacak olan lazer ışın seviyesinin daha düşük tutulmasına büyük önem verilir. Ciltte bir soruna sebebiyet vermeden kıl köklerinin elimine edilmesi sağlanır!

  Epilasyonda Hijyenik Ortam Memnun Bırakıyor!

  Sunulan eşsiz işlem kalitesine eşlik eden hijyenik sistem de dikkat çekmektedir. Siz de bu hijyenik ortamdan istifade ederken herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Her müşterimizin sonrasında hem epilasyon cihazları hem de ortam dezenfekte edilecektir. Olabildiğince tüm işlem cihazlarının biri kereye mahsus kullanılmasına ve daha sonrasında imha edilmesine önem verilir. Cihaz gibi temel parçaların her kullanım sonrasında temizlenmesi firmamızın en çok önem verdiği unsurlardandır. Firmamız hakkında yapılan yorumlar da genel hijyen seviyesinin yüksekliğini yansıtır. Buna ek olarak resmi birimlerce yapılan temizlik denetimlerinde tam puan alan bir sisteme sahibiz. Gönül rahatlığı ile bu süreçte firmamızdan istifade edebilirsiniz!

  Epilasyon Fiyat Analizi

  Epilasyon fiyatları diğer firmalar ile kıyaslandığı zaman ne derece makul bir seviyenin benimsendiği bir kere daha fark edilmektedir. Fiyat analizine dair sorun yaşanmaması için özel indirimler de sunuyoruz! Güzellik salonumuzda her bütçeden kadının hizmet alması ve güzelliklerine güzellik katmaları için indirimli fiyatlarımızı erişilebilir şekilde belirledik! Ana sayfamızı takip ederek hangi alanlarda indim ve kampanyaların geçerli olduğu ile alakalı olarak detaylı biçimde bilgi alma hakkınız vardır.