El Ayak Sağlığı

El ayak sağlığı en az cilt bakımı ve genel sağlık kadar önem arz etmektedir. Toplumumuzda bir şahsın temizliği hakkında inceleme yaparken ilk olarak ellerine ve tırnaklarına bakılır. El ve ayak bakımı konusunda bireysel olarak uygulayabileceğiniz seçenekler bulunuyor. Bunun yanı sıra el ayak sağlığında uzmanlarımızdan da destek alabilirsiniz. Profesyonel bir bakım adımının hemen sonrasında elleriniz-ayaklarınız harika bir yumuşaklığa kavuşacaktır! İletişim numaralarımızı kullanarak randevu alma hakkınız vardır. Bu şekilde el ve ayak sağlığınızı yeniden kazanırken aynı zamanda bakımlı bir görünümü de elde etme fırsatını yakalayın!

El Ayak Sağlığında Tırnak Etlerinin Temizlenmesi

Tırnak etleri kuruduğu zaman soyulmalara ve tahrişlere sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenle belirli aralıklar ile tırnak etlerinin kesilmesi ve tırnakların muntazam bir görünüme ulaştırılması gerekir. Bu aşamada tırnak etlerini keserken uzmanlarımız oldukça hassas davranmaktadır. Deriye nüfuz eden makasların tek kullanımlık olmasına ve ölü derilerin haricinde herhangi bir kesim adımı tamamlanmamasına büyük önem verilmektedir. Manikür yaptıran kişiler için uzmanlarımız bir manikür peelingi önermektedir. Bu manikür peelingini dilerseniz hazır olarak satın alabilirsiniz, dilerseniz de kendiniz yapabilirsiniz. Vazelinin içerisine eklediğinizi esmer şeker ve esansiyel yağlar ile beraber bir karışım oluşturmalısınız. Bu şekilde tırnaklarınıza sürmeli, ovmalısınız. Maniküre ihtiyaç duyacağınız süre bu şekilde çok daha uzun bir hal alacaktır.

Sizi Aramamızı İster misiniz?

  Kalıcı Ojeden Faydalanın!

  Kalıcı oje kadınların son senelerde en severek yaptırdığı bakım adımlarındandır. Tabi ki bu bakım adımının öncesinde tırnak şekillendirilir. Sonrasında size hangi rengin uygulanacağına dair karar vermeniz için bir kartela sunulur. Bu karteladan renk seçebilirsiniz. Dilerseniz ek desenler ile nail art yaptırma imkanınız da bulunuyor. Tırnaklarınızın uzaması ve kalıcı ojede deformasyon kendini gösterdiği anda yeniden uygulatma hakkınız da vardır. İki işlem arasında tırnak bakımları uygulanır ve işlemlerden tırnağın olumsuz yönde etkilenmesi engellenir.

  Ayak Sağlığında Nelere Dikkat Edilmelidir?

  Güzellik salonumuz mantar ve nasır gibi sorunlar ile sorunsuz şekilde baş edebilmeniz için size fırsat sunmaktadır. Bu noktada profesyonel hizmet almakta gecikmemelisiniz. Sorunu fark ettiğiniz anda firmamızdan randevu alarak hijyenik koşullarda eşsiz bir tedavi adımı tamamlanacaktır. Özellikle mantar koku yapmaktadır. Ayak kokusu da kadınları toplumsal alanda zor durumda bırakıyor. Bu tür sorunlar yaşamamak için profesyonel uzmanlarımız ve güzellik danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.  Özel solüsyonlar kullanılarak ve esansiyel yağlar aracılığı ile mantar sorununda gerileme sağlanabilir. Sadece mantar değil aynı zamanda tırnak batmaları gibi sorunların da daha da zor bir hal almadan giderilmesi için fırsat verilmektedir. Ayak sağlığınızı korumak sizin için bu şekilde daha kolay bir hal alacaktır!

  Evde Bakım Aşamasının Püf Noktaları Nelerdir?

  Evde bakım sürecinde kişilerin özellikle ayak ve ellerini nemlendirmeye büyük önem vermeleri gerekir cilt tipine göre nemlendirmenin yoğun ya da daha hafif yapıda olmasına karar verilecektir. Evde bakım sürecinde sorun yaşamamak için özellikle nemlendirme aşamasının el ve ayak sağlığını destekleyecek medikal ürünler olmasına ya da daha doğal içerikli seçeneklerin tercih edilmesine dikkat edilmelidir. Örneğin lavanta yağı hem nemlendirme hem de kötü koku ile mücadele edebilmek için en doğru seçeneklerden biri olacaktır.

  El Ayak Sağlığında Hijyenik Hizmet

  El ayak sağlığı Ankara kategorisinde en hijyenik şekilde hizmet veren firmalardan birinde bulunuyorsunuz. Hijyenik hizmet kalitesi özellikle el ayak bakımında büyük önem arz eder. Bakım sürecinde sadece kişiye özel olarak tahsisi edilmiş tek kullanımlık ürünlere yer verilir. Ayrıca bakım adımlarının tamamlanmasının sonrasında da bakım yapılan alan dezenfekte edilir. Bu şekilde el ayak bakımından da gönül rahatlığı ile istifade edebilirisiniz. Hijyen seviyesine dair asla bir sorun meydana gelmeyecektir. Resmi birimler de salgın hastalık sonrasında denetimler yapmaktadır. Ankara’da bu alanda denetimlerden tam puan alan rakipsiz güzellik salonları arasında yer alıyoruz.

  El Ayak Sağlığı Fiyat Listesi

  El ayak sağlığı fiyatları incelemeye alındığı zaman oldukça memnun edici bir fiyat listesi kendini yansıtmaktadır. Bu kalite seviyesi ve uzman kadroya rağmen firmamızda ödemeniz gereken fiyat aralığı oldukça makul seviyededir. Sorun yaşamadan her kadının ayak ve el bakımından istifade edebilmesi için rakipsiz bir fiyat listesi hazırladık. Bu fiyat listesinde kampanyalardan ve dilerseniz indirimlerden de faydalanabilirsiniz. Fisina el ayak sağlığı sayfamızı takip ederek anında indirimli fiyatlarımızdan ilk olarak siz haberdar olabilirsiniz.