El Ayak Bakımı

Ankara el ayak bakımı konusunda profesyonel destek almak elde edeceğiniz yumuşaklığın, sağlıklı duruşun eşsiz bir hal almasını sağlayacak. Fisina firması olarak el ve ayak sağlığının muhafaza edilmesi konusunda kapsamlı bir hizmet vermekteyiz. Manikür ve pedikür alanında gerekli eğitimleri alan çalışanlarımız sayesinde hem muntazam bir görünüme hem de sağlığa sahip olan el ve ayaklara kavuşabilirsiniz. Toplum yaşantısında cilt bakımı kadar önemli olan ve adeta temizliğin sembollerinden biri el ayak temizliğidir. Yapılan araştırmalara göre birçok kişinin sağlık bakımından yaşadığı sorunlar bu bölgelerde meydana gelen mikrop birikimlerinden kaynaklanır. Bakım sürecinde evde uygulayacağınız metotlar da vardır. Profesyonel bakımın sonrasında uzmanlarımız size gerekli olan bilgilendirmeyi sunacaktır!

El Ayak Sorun Tespiti Aşaması

Çankaya el ayak bakım adımının yapılmasının hemen öncesinde sorun tespit adımları tamamlanmaktadır. Sorunun tespit edilmesi için uzmanlarımız muayene yapacaktır. Tırnak batmaları gibi sorunlara acil müdahale kararı alınabilir. Bakımın net bir sonuç vermesi için el ve ayaklardaki sorunun nedeninin tespit edilmesi gerekmektedir. Konunun uzmanı olan personellerimiz hijyen bakımından da oldukça hassastır. Sürecin hijyen seviyesine dair asla bir sorun meydana gelmeyecektir. Manikür ve pedikür adımından ilk muayene sürecine kadar her adımda temizliğe büyük önem verilir. Bu aşamalarda kişiye özel aletler kullanılır.

Tırnak Şekli Değiştirme

Tırnaklarınızın mevcut durumundan memnun değilseniz uzmanlarımıza bildirebilirsiniz. Uzmanlarımız küt, oval ya da sizin istediğiniz herhangi bir şekli uygulayacaktır. Tabii ki bu aşamada tırnak etlerinin ortadan kaldırılması da önem arz etmektedir. Bu aşamada ellerden mikrop geçişi olmaması için çalışanlarımız eldiven kullanır. Ayrıca bu aşlamada kullanılan tüm malzemeler de kişiye özeldir. Hiçbir hijyen sorunu ile karşılaşmayacağınızdan emin olabilirisiniz!

Sizi Aramamızı İster misiniz?

  Kalıcı Oje

  Tırnaklarınızı daha muntazam ve göz alıcı bir görünüme kavuşturabilmek için kalıcı oje de yaptırabilirsiniz. Bu şekilde ojelerde soyulma ya da şekil renk bozuklukları meydana gelmeden harika bir görselliğe sahip olacaksınız. Kalıcı ojede hangi rengin kullanılmasını istediğinize size sunulan kartelayı kullanarak anında karar verebilirsiniz. Dilerseniz üzerine farklı desenler de uygulatma hakkınız vardır.

  Mantar Sorunu Nasıl Çözülür?

  Özellikle ayaklarda koku ve görünüm bozukluklarına sebebiyet veren mantar sorunu çözümsüz değildir. Uygulayacağımız özel solüsyonlar ile ayakta yerleşen mantarların ortadan kaldırılması mümkün kılınmıştır. Mantar tedavisinde uzman estetiysenlerimiz size operasyon ve bakım sonrasında nelere dikkat etmeniz gerektiğini de bildirecektir. Bu aşamada mantarın en sevdiği ortamın nemli yerler olduğu da unutulmamalıdır. Tam da bu nedenle ayaklarınızı asla nemli bırakmamanız gerekiyor. Erkeklerde kronik ayak kokusu sorununun sebebi de mantardır. Kadınların bu tür bir sorun yaşamaları durumunda sosyal manada da büyük sorunlar ile karşılaştıkları görülüyor. Daha fazla zor duruma düşmeden anında temsilcilerimiz ile görüşerek mantar sorununa çözüm bulun!

  Nasır Tedavisi

  Kadınların ayaklarında nasır görünümü hiç hoş bir duruş ortaya koymaz! Sadece görünüm bakımından değil aynı zamanda sağlık alanında da büyük acılara sebebiyet vermektedir. Nasır sorununun fark ettiğiniz anda temsilcilerimiz ile iletişim kurmalısınız. Nasırın kökünden acısız şekilde yok edilmesi ve bakım adımı ile ayakların yumuşacık bir hal alması mümkün kılınacaktır. Nasır tedavisini yaparken aynı zamanda tırnaklardaki kesim yanlışlıkları da düzeltilecektir. Tırnakların yanlış kesilmesi de zaman zaman nasıra sebebiyet verebilmektedir. Nasır oluşumu da nemsizliği sever. Bu nedenle ayaklarınızı yatarken düzenli olarak cilt tipinize uygun bir krem ile nemlendirmeniz gerekmektedir. Nasır geç kalındığı zaman tüm ayağı etkileyebilecek bir rahatsızlıktır. Ne kadar erken uzmanlarımıza başvurursanız elde edeceğiniz tedavinin verimliliği de o kadar artacaktır!

  El Ayak Bakım Fiyat Aralığı Nedir?

  El ayak bakım fiyatları uygulanacak olan bakım adımının kademelerine, ek işlemlere ve el ayak sağlık durumunuza göre değişim arz edecektir. Bu detayların yanı sıra bir inceleme ve piyasa analizi yapıldığı zaman firmamızın ne derece makul ve erişilebilir fiyatlar sunduğu da fark edilmektedir. Eşsiz fiyat aralığı sayesinde bakım yaptırmak isteyen tüm hanımların bütçelerinin yetebileceği bir işlem çeşitliliğine yer verilmektedir. Kampanya ve indirim uyguladığımız dönemlerde ödemeniz gereken tutar daha da makul bir hale gelecektir. Fiyat aralığının bu makul seviyesi sizi de etkisi altına alacak. Uzman kadronun sunduğu birinci kalite bakım aşaması hiç bu kadar makul olmamıştı!