Hyaluron Pen Dudak Dolgusu

Ankara dudak dolgusu alanında en sevilen alternatiflerin başında hyaluron pen gelmektedir. Bu yöntem sayesinde iğne kullanımı olmadan ve çok daha acısız şekilde dudaklarınızı dolgun bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Acısız ve ağrısız bir güzelli bakım adımı için doğru yerde bulunuyorsunuz. Fisina güzellik merkezi olarak bu alanda konunun uzmanları ile hizmet vermekteyiz. Uygulamalar sadece alanın uzmanları tarafından uygulanmalıdır. Aksi takdirde cilt sağlığınızı riske atmış olursunuz. Sadece kadromuz değil kullanılan malzemeler de global kalite onayı almıştır. Global teknolojik cilt bakım gelişmelerini takip etmekteyiz. Dermatolojik olarak test edilmeyen hiçbir yöntemin kullanılmasına da izin vermiyoruz!

Dudak Dolgusu Tedavisi Nasıl Tamamlanır?

Tedavi sırasında insülin ölçümlerini yapan iğnelerin iki katı daha küçük olan başlıklar kullanılır. Bu şekilde uygulanan alanı dahi fark etmeyeceksiniz. Basınç yolu ile uygulama yapıldığı için acı hissedilmeyecektir. Fakat hassasiyeti olan kişilerin bu uygulama sürecini daha sorunsuz şekilde tamamlayabilmesi için küçük bir uyuşturucu krem uygulama fırsatı da sunulmaktadır. Bu şekilde konfor korunacaktır. Hyaluronik asidin aktif madde olarak kullanıldığı bu tedavide cildin üst tabakasına uygulama yapılacaktır. Diğer dolgu malzemeleri ile kıyaslandığı zaman elde edilecek sonucun çok daha doğal olduğu da fark edilmektedir.

Pen Çeşitleri Nelerdir?

Kişilerin uygulama sonrasında talep ettikleri görselliğe göre uygulanacak olan başlık değişim gösterebilmektedir. Pen seçimlerinin uzmanlarımız tarafından sizin isteklerinize ve dudak dokunuzun temel yapısına uygun seçileceği görülüyor. Derinin 3 mm altına giren alternatif sıklıkla kullanılmaktadır. Bu alternatif en doğal görünümün alınmasını sağlayacaktır. 4-5 mm ve 6 mm lik farklı alternatifler de mevcuttur. Sizin operasyon sonrasındaki beklentinize göre değişim arz edecektir.

Sizi Aramamızı İster misiniz?

  Alerjen Bir Etkisi Var Mıdır?

  Tedavi sırasında kullanılacak olan tüm malzemeler gerekli olan denetimlerden geçirilmektedir. Bu denetimlerin sonrasında deriniz eşsiz bir görünüme kavuşacaktır. Peki sağlık için bir zararı var mıdır? Dermatolojik olarak gerekli olan testlerden geçirilmemiş hiçbir yöntem güzellik merkezimizde uygulanmayacaktır. Bu nedenle sizin herhangi bir alerjen tepki vermenize neden olmayacaktır. Sizin kişisel ayrı alerji durumlarınız varsa bunları da uzmanlarımız ile paylaşmanız gerekiyor. Ön görüşme sırasında hassasiyetlerinizi ve sağlık sorunlarınızı bildirirseniz tedavinin çok daha sorunsuz şekilde tamamlanmasını mümkün kılabilirsiniz.

  Cildi Yenileyen Tedavi

  Sadece bir dolgunluk kazandırması değil aynı zamanda ciltte net bir gençleşme sağladığı da fark edilmektedir. Hatta bu tedavinin sonrasında dudak üstünde oluşan ve kadınları büyük ölçüde rahatsız eden kırışıklıklarda dahi azalmalar meydana gelebilmektedir. Cildin yenilenme adımının asıl mimarı hyalüronik asittir. Sadece dudaklarda değil aynı zamanda ağız kenarında oluşan ve gülünce çok daha belirgin bir hale gelen çizgilerde, kazayağı kırışıklıklarında da bu yöntem uygulanabilmektedir. Kadınların kırışıklıklar ve cilt sorunları ile mücadele aşamasında erken davranması gerekir. Bu kırışıklıklara ne derece erken müdahale edilirse elde edilecek olan etki de o kadar net olmaktadır. Siz de cildi yenileyen bu sistemden faydalanırken aynı zamanda dudaklarınıza kalıcı makyaj da yaptırabilirsiniz. Hem dolgun hem de her daim bakımlı dudaklara sahip olmak artık hiç de zor değil!

  Dudak Dolgusu Fiyat Aralığı Nedir?

  Ankara hyaluron pen fiyatları diğer tedavi yöntemleri ile kıyaslandığı zaman makul seviyede olduğu biri kere daha fark edilmektedir. Firmamızda uzman kadronun uygulayacağı bu tedavinin kalitesine karşın ödenmesi gereken tutar oldukça düşüktür. Her kadının kendine bazı güzellik dokunuşlarını yapabilmesi için fırsat sunmaya devam etmekteyiz. Sunmuş olduğumuz uygun fiyat aralıklı fırsat sayesinde artık eşsiz güzellik sizi bekliyor. Bu dokunuşların makul fiyatının daha da bütçe dostu bir hale gelmesi için dönemsel olarak indirimler de uygulamaktayız. İndirimli fiyatlarımızdan ve ödeme kolaylıklarımızdan istifade edebilmek için firmamızın ana sayfasını yakından takip etmeniz gerekiyor!

  Ortam Hijyenik Midir?

  Fisina dudak dolgusu yapılan ortam oldukça hijyeniktir. Sadece ortam değil cihazların da hijyenik olmasına dikkat ediliri. Tedavilerde genel olarak tek kullanımlık başlıklara yer verilir ve her kullanımdan sonra da bu başlıklar imha edilir. Ayrıca ortamın tedavi aplikasyonu sonrasında kullanılmasının akabinde sterilizasyon uygulanır. Müşterilerimizin sağlık koşullarının sıkı bir biçimde korunması firmamızın en temel önceliğidir. Bu şamada bir aksaklık ile karşılaşmamak adına özel bir fırsat sunmaktayız. Özellikle resmi hijyen denetlemelerinin de son dönemlerde büyük artış gösterdiği fark edilmektedir. Bu denetimlerden tam puan ve takdir alan nadir firmalardan birinde yer alıyorsunuz.