Cilt Gençleştirme

Ankara cilt gençleştirme aşamasında firmamızda birçok farklı yöntem uygulanmaktadır. Hangi yöntemin uygulanacağına kişilerin cilt özelliklerine ve karşılaştıkları sorunlara göre karar verilir. Bu noktada cilt gençleştirme sürecinde aksaklık meydana gelmemesi için öncelikle alerjen denetimleri yapılmaktadır. Uzmanlarımıza herhangi bir sağlık sorununuz ya da alerji probleminiz varsa dile getirmelisiniz. Bu şekilde sorun yaşamadan cilt bakımının tadını çıkarabilirsiniz. Kişilerin 20li yaşlarda cilt sağlığı için rutin adımları ihmal etmemesi gerekiyor. 30lu yaşlar ve sonrasında da cildi çok daha genç bir hale getirebilmek için kişilerin kesinlikle profesyonel yardım alması gerekir. firmamız profesyonel yardım konusunda harika bir şekilde destek alabileceğiniz global manada ses getiren yöntemlerin uygulandığı bir süreç sunuyor!

Fibroblast

Cildin en aktif şekilde tedavi edilmesi ve gençlik kazandırılması için kendi öz yapısı kullanılmaktadır. Kulağın hemen arkasındaki dokudan çok ufak bir parçanın alınması ile fibroblast üretim adımı tamamlanır. Bu aşamada laboratuar ortamında gerçekleştirilmektedir. Fibroblast cildin gençliğinin en temel mimarı olan kolajen üretiminde aktif olarak görev almaktadır. Yaşın ilerlemesi ile beraber ciltte fibroblast dokular da işlevini yerine getirememeye başlamaktadır. Bu noktada sorun meydana gelmemesi için gerekli olan önlemler alınır ve kişilerin kendi cilt dokusundan alınan doku 2-4 seans arasında cilde enjekte edilir. Bu şekilde kırışıklıklar ile mücadele etme fırsatı kazanabilirsiniz. Tabi ki tek bir seansta aktif sonuç almak mümkün değildir. Tüm tedavi adımlarında olduğu gibi ancak düzenli olarak uygulandığı zaman net bir sonuç verecektir.

Hyalüronik Asit

Cilt gençleştirme aşamalarında hyalüronik asit de aktif olarak kullanılmaya devam etmektedir. Cildin kırışıklıklardan arındırılması ve leke izlerinin tedavi edilmesi aşamasında dahi bu asit harika bir görev üstlenmektedir. Kolajen dokusunun güçlenmesi ve cildin nemlendirilmesi için harika bir fırsat sunar. Süreç içerisinde sorun yaşamamak için sadece uzmanlar tarafından uygulanması gerekmektedir. Uzmanlar tarafından uygulanmadığı zaman kişisel kullanımda sistem sorun ile karşılaşabilmektedir. Cilt sağlığını tehlikeye atmamak adına asit içerikli olan tedavi adımlarının uzman gözetiminde ve tavsiyesi ile uygulanması gerekiyor.

Sizi Aramamızı İster misiniz?

  Dermapen

  Dermapen sistemi kişilerin kendi cilt dokularının iyileşme adımı tamamlaması için küçük iğneler ile dokuda delikler açılmasını sağlamaktadır. Bu noktada uygulanacak olan bakım kürlerinin derinin iç dokusuna çok daha iyi nüfuz ettiği ve uygulamanın hemen sonrasında cildin iyileşmek için çaba sarf etmesi sebebi ile harika bir birleşik etki elde edilmektedir. Dermapen ya da dermaroller sistemin uygulanması için ciltte açık yara ya da iltihaplı sivilce bulunmaması gerekiyor. Bir yerde sivilce varken bu işlemin uygulanması sivilceli alanın yayılım göstermesine neden olabilmektedir.

  Kimyasal Peeling

  Uygulanan kimyasal peeling ile cildin ölü Deriklerden arındırılması mümkün kılınmaktadır. Ciltte herhangi bir sorun meydana gelmeden anında kimyasal peeling ile lekelerin de giderilmesi mümkün kılınmaktadır. Bu aşamada kimyasal peelingin en önemli avantajı ölü derileri arındırırken ciltte mikro çiziklerin oluşmasına neden olmamasıdır. Güneş lekeleri ya da doğum sonrası meydana gelen lekeler ile mücadele edebilmek için doğru noktada bulunuyorsunuz!

  Bakım Yapılan Ortam Hijyenik Midir?

  Cilt bakımı ya da kişisel bakım yaptıracağınız merkezi seçerken en önemli kıstaslardan biri de kesinlikle hijyen olmalıdır. Piyasanın hijyen konusunda tam puan alan nadir girişimlerinden bir tanesiyiz. Her kullanım adımından sonra bakım uygulanan alanların sterilize edilmesi de dahil olmak üzere gerekli olan önlemler alınır. Ayrıca bakım adımında kullanılan birçok yardımcı malzemenin sadece kişisel tek kullanıma uygun tasarlandığı da görülmektedir.

  Cilt Gençleştirme Fiyat Skalası

  Cilt gençleştirme fiyatları incelenirken özellikle uygun fiyat aralığının dikkat çektiği fark ediliyor. Profesyonel cilt bakımından istifade ederken aynı zamanda bütçe dostu bir fiyat skalasından istifade edeceksiniz. Bütçe dostu sistemden faydalanırken ana sayfamızı takip ederek hem kampanyalı fiyatlarımızdan hem de indirimlerimizden ilk olarak siz haberdar olabilirsiniz. E-bültenimize kayıt olun ve kişiye özel kampanyalarımız hakkında bilgi alın!

  Uzman Kadro!

  Fisina cilt uygulamaları sadece alanın uzman isimleri tarafından aplike edilir. Cilt bakımı adımında vermiş olduğumuz hizmet dikkat çekmektedir. Bu aşamada uzman kadromuzun sadece dermatolojik olarak onaylanmış olan cilt bakım adımlarını tamamladığı da dikkat çekmektedir. Cilt bakımında global manada kullanım onayı almayan hiçbir yöntem firmamızda erişime açılmayacaktır. Müşterilerimizin bu konu hakkında yapmış oldukları yorumlar da memnuniyeti simgelemeye devam ediyor.