Caviar Maske

Ankara caviar maske olarak da bilinen metot balık yumurtasından elde edilen özütün kullanılmasıdır. Bu alanda piyasanın en kapsamlı hizmetini veren firmamız birkaç seans içerisinde gençliğin anahtarını bulmanızı sağlayacaktır. Havyar balık yumurtasıdır ve içerisinde kimyasal bakımdan birçok gençleştirici maddeyi barındırmaktadır. Bu tür doğal çözümler cildin sağlığının korunması ve yaşlanma etkilerinin de geciktirilmesi için bir fırsat vermektedir. Kullanılan malzemenin doğal ve orijinal olması büyük önem arz eder. Fisina firmamızda en doğal içerikler konunun uzmanlarınca uygulanmaktadır.

Maske İçeriği Nedir?

İçerisinde mikro etki yapabilecek vitaminler ve mineraller bulunmaktadır. Ayrıca etken madde ise havyardır. Havyarın cilt üzerinde ne derece yenileyici bir etkisi olduğu da fark edilmektedir. Bu maskenin uygulamasının hemen öncesinde cilt güzelce temizlenmektedir. Temizi cilde uygulanan maskenin etkisinin çok daha yüksek olduğu uzmanlar tarafından da dile getiriliyor. Temizleme aşamasında sizin cilt sağlığınıza göre kişisel yöntemler uygulanacaktır. Cilt bakımının öncesinde kişisel sorunlarınız ve alerjik durumlarınız hakkında bilgi vermelisiniz. Bu tür hususlar size anında uzmanlar tarafından sorulacaktır. Her bakım adımı her kişi için uygun olmadığından bu tür kişisel durumları ve beklentileri bildirmek önemlidir.

Sizi Aramamızı İster misiniz?

  Kaç Seans Uygulanmalıdır?

  Caviar maskesinin uygulanmasının kaç seansta tamamlanacağı sizin cilt yapınıza göre değişim arz etmektedir. Cilt yapınız çok bakımsız bir durumdaysa 2-3 kere uygulanması cildin toparlanmasını sağlayacaktır. Uygulamanın net etkisinin anlaşılması için düzenli uygulama büyük önem arz eder. Ancak bu şekilde düzenli bir uygulama ile bakım adımının cildinizde ne derece büyük fark yarattığını fark edebilirsiniz. Kişisel cilt durumuna göre havyar maskesine ek olarak hangi bakım adımlarından faydalanmanız gerektiğine dair de bilgi verilecektir.

  Dermatolojik Onay

  Firmamız tarafından uygulanan tüm bakım adımları ve tedaviler gerekli olan tüm denetimlerden geçirilmiştir. Dermatolojik onay olmayan hiçbir yöntem firmamızda uygulanmayacaktır. Global manada bakım adımında en trend hususlara firmamızdan ulaşabilirsiniz. Onay alan ve geçerliliği kanıtlanmış olan yöntemler alanın uzman isimleri tarafından uygulanmaktadır. Uygulamanın sonrasında çekilen öncesi sonrası fotoğrafları dahi havyar maskesinin ne derece gençleştirici bir etkisi olduğunu yansıtmaktadır.

  Göz Alıcı Parlaklık

  Kış aylarında kadınların en büyük sorunlarının başında ciltte meydana gelen kuruluklar gelmektedir. Ciltte meydana gelen kuruluklar ile mücadele ederken siyah nokta ve sivilce sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Cildin bilinçsiz bir biçimde yoğun ürünler ile nemlendirmeye çalışılması ciltte olumsuzluklar oluşmasına neden olur. Bu nedenle en basit olarak nitelendirilen nemlendirme adımının dahi sadece konunun uzmanı tarafından uygulanması ve evde bakım sırasında da sadece uzmanların belirttiği kıstasların takip edilmesi gerekmektedir. Bu şekilde havyar maskesi uygulaması sayesinde pul pul görünümden kalıcı olarak kurtulma hakkını elde edebilirsiniz.

  Caviar Maske Sayesinde Kırışıklıklar ile Mücadele Edin

  Kırışıklıklar ile mücadele edebilmek için kadınların oldukça hassas olması gerekiyor. Kırışıklık karşıtı tedavilerin geçerli bir sonuç vermesi adına kırışıklıklar kendini göstermeye başladığı anda tedaviye başlanmalıdır. Havyar maskesi ve havyar özlü kremler sıklıkla tercih edilmektedir. Bu durumun ana amacı kırışıklıkların onarılması ve yeni kırışıklıkların da ortaya çıkmasının engellenmesidir. Ayrıca deride meydana gelen derin mimik çizgilerinin onarılmasını da mümkün kılmaktadır. Uygulanacak olan doz ve seans kişilerin cilt tipine uygun olarak belirlenir. Bu aşamada uzmanlarımız size ek olarak hangi kırışıklık karşıtı bakım adımlarının uygulanacağına dair de bilgilendirme yapılacaktır.

  Caviar Maske Fiyat Aralığı                                               

  Caviar maske fiyatları diğer klasik maskelere göre bir derece daha yüksek seviyededir. Fakat elde edilen etki paha biçilemez. Bu etken yönteme en güvenilir ve uygun fiyatlı şekilde ulaşmanız için firmamız büyük çaba sarf etmektedir. İndirimli fiyatlarımız sayesinde kadınların kendi bütçelerine uygun olan bakım adımlarından faydalanması mümkün kılınacaktır. Bakım sürecinde kişilerin indirimli fiyatlarımızdan ve kampanyalarımızdan faydalanması için özel bir çaba sarf edilmektedir. Bu fiyatlarımız ve ödeme kolaylıklarımızdan ilk olarak sizin haberdar olmanız için e-bültenimize kayıt olma ya da ana sayfamızı yakından takip etme adımlarını tamamlayabilirsiniz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Fisina caviar maske uygulama adımının sonrasında müşteri memnuniyeti yorumlardan anlaşılmaktadır. Işıl ışıl bir cilde kavuşmak artık çok kolay olacak! Müşterilerimiz özellikle özel günlerin öncesinde hem cildi yenileyen hem de gençlik kazandıran bir bakım olarak caviar maskesini tavsiye ediyor. Müşterilerimizin yorumlarında personelimizin eşsiz güler yüzü ve uygulamanın hijyenik yapısı da dikkat çekmektedir. Siz de bakım aşamasının sonrasında olumlu olumsuz tüm yorumlarınızı iletebilirsiniz.