Buz Epilasyon

Alexandrite sistem, Diyode ve Nd:YAG lazer türlerinin tek bir çatı altında birileştirilmesi ile uygulanan bir epilasyon sistemidir. Buz lazeri diğerlerinden farklı kılan unsur ise safir bir soğutma ucunun etkin olmasıdır. Lazer acısının minimum seviyeye inmesi için cilt soğutulur. Bu şekilde hemen aplikasyon sırasındaki konforunuz artacaktır hem de uygulamadan elde edilecek sonuç daha nitelikli olacak! Lazer uygulamalarının cilt tipi analizinin sonrasında uygulanması gerekir. Esmer ve sarışın kişilerde farklı lazer uçları kullanılır. Bu analizlerin sonrasında lazerin uygulanması sağlandığında kişilerin elde edecekleri işlem başarısı da artış göstermektedir. Ankara’da bu hizmeti veren ve sterillikten asla taviz vermeyen nadir merkezlerdeniz. Müşterilerimizin sağlığı ve memnuniyeti bizim için en büyük öneme sahiptir!

İşlem Detayları Nelerdir?

Buz epilasyon Ankara kategorisinde Fisina firmamız eşsiz şekilde hizmet vermektedir. Kol, yüz, bacak ve özel bölgelerde uygulanan lazer epilasyon sayesinde kıl sorunundan kalıcı olarak kurtulma imkanını elde edebilirsiniz. Özellikle yaz mevsiminde kıl sorunu hem görsellik bakımından hem de hijyen konusunda sıkıntı çıkarabilmektedir. Bu sorunlar ile yüz yüze gelmemek için uzmanlarımıza danışarak kıl köklerinden kalıcı olarak kurtulma imkanını elde edebilirsiniz. Belirtilen seansların sonrasında kıl kökleri zayıflayacaktır. Bu şekilde yeniden çıkmamak üzere kıl köklerine veda edeceksiniz. Tabi ki tedavinin başarılı olması için sizin herhangi bir hormon bozukluğunuz olmaması gerekiyor. Hormon bozukluklarında tüyler orantısız şekilde güçlendiği için normal bünyedeki kişilere nazaran daha düşük bir başarı seviyesi ile karşılaşılacaktır.

Sizi Aramamızı İster misiniz?

  İşlem Kimlere Uygulanamaz?

  Kanser rahatsızlığından muzdarip olan kişilerin bu epilasyondan faydalanması doğru olmayacaktır. Hem acı eşikleri ile alakalı sorun yaşanabilir hem de tedavi sırasında bu şekilde ek bir ışına maruz kalması uzmanlar tarafından önerilmemektedir. Ayrıca cildi çok hassas olan kişilerin de bu durumu temsilcilerimize bildirmesi gerekiyor. Cilt hassasiyeti olan kişilerde seans boyunca uygulanacak olan lazer şiddeti buna uygun bir biçimde belirlenecektir. Seanslarda elde edilecek olan verimliliğin en yüksek noktada olması için sizin kişisel hassasiyetlerinizi muhakkak yetkililere bildirmeniz gerekiyor.

  Kaç Seans Uygulanmalıdır?

  Çankaya buz epilasyon işleminin kaç seans boyunca süreceği kişilerin kıl köklerinin yoğunluğuna ve kıl köklerinin gücüne bağlı olarak değişmektedir. İlk seansın sonrasında tahmini olarak kaç seans daha devam etmeniz gerektiği size eksiksiz biçimde bildirilecektir. Bu konuda herhangi bir sorun meydana gelmemesi için özel bir alt yapı geliştirilmiştir. İletişim numaralarımız üzerinden müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile iletişim kurarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. Randevusuz geldiğiniz zaman sıra bekleme gibi bir sorun ile karşılaşabilirsiniz.

  Fiyat Analizi!

  Fisina buz epilasyon fiyat analizi yapılırken piyasaya nazaran çok daha yüksek bir kaliteden oldukça makul bir fiyata istifade etme hakkınız sunulacaktır. Bu uygun fiyat aralığı sayesinde sorunsuz erişim adımı tamamlanacak ve kampanyalı fiyatlarımız ile kişisel bakımınızda eşsiz bir görsellik elde edeceksiniz. Kıl kökleri ile sürekli olarak uğraşmanın maliyeti lazer tedavisinden çok daha yüksektir. Kampanyalı dönemlerimiz yakından takip ederek makul fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca taksit ve ödeme kolaylıkları da sunuyoruz!

  Müşteri Yorumları Nelerdir?

  İşlemin olabildiğince acısız şekilde tamamlandığı ve profesyonel bir kadro ile hizmet verildiği müşterilerimizin yaptığı yorumlardan anlaşılmaktadır. Müşteri yorumlarında belirtilen en önemli unsur profesyonel güler yüzlü kadro ve daha sonrasında istifade edilecek eşsiz epilasyon konforudur. Bu süreç içerisinde temizlik ile alakalı yorumlar da dikkat çekicidir. Her müşterimizin sonrasında cihazlardan epilasyon alanına kadar gerekli olan dezenfeksiyon adımları tamamlanır. Sizin sağlığınız ve memnuniyetiniz Fisina firması olarak bizim en temel önceliğimizdir!