Buhar Odası

Buhar odaları sayesinde neme doymuş, eşsiz bir buhar kapasitesi ile doldurulmuş ve sıcak hale gelmiş bir ortama giriş yapacaksınız. Buhar odaları sayesinde güne tazelenmiş bir başlangıç yapma ya da günün yorgunluğunu atma fırsatını elde edeceksiniz. Hijyen koşullarına uygun ve profesyonel bir hizmet alabilmek için Fisina doğru adres olacaktır. Güzellik merkezimize gelen talebin oldukça yüksek olması sebebi ile randevusuz gelen müşterilerimizin kabul edilmemesi gibi bir sorun meydana gelebilmektedir. Bu nedenle gelmeden önce temsilcilerimiz ile iletişime geçerek saat ve gün ayarlaması yapmanız sizin için daha avantajlı olacaktır.

Buhar odası fiyatları ile de dikkat çekiyor. Olukça erişilebilir olan bu fiyat aralığı dileyen tüm müşterilerimizin bu rakipsiz deneyimden faydalanmasını sağlayacaktır. Fiyatlarımızda yapmış olduğunuz dönemsel indirimlerden de anında istifade edebilirsiniz. Bu dönemsel indirimler sayesinde makul fiyat aralıkları ve kampanyalı paketler sizi bekleyecek!

Buhar Odası Faydaları Nelerdir?

Ankara buhar odası sayesinde vücudunuzdaki tüm yorgunluğu atma hakkını elde edeceksiniz. Özellikle spor sonrası gibi süreçlerde kaslardaki ağrıların minimum seviyeye indirilmesi için büyük katkı sağlıyor. Kaslarda biriken laktik asit oranını minimum seviyede tuttuğu için buhar odalarını ağır antrenmanlar sonrası tercih etmeniz uzmanlar tarafından da tavsiye ediliyor. Bunun yanı sıra cilt sağlığınızı yeniden kazanmanız da mümkün kılınır. Cilt sağlığının kazanılmasının en temel nedeni toksinlerin ter yolu ile atılmasının sağlanmasıdır. Toksinleri ter yolu ile atan kişilerin herhangi bir ek cilt bakım işlemi uygulanmasa dahi ciltlerinde gözle görülür bir ışıldama kendini gösterecektir. Buhar odalarının mental etkisinden de bahsetmek gerekir. Uzun ve yorucu bir günün sonrasında kişilerin stres seviyesinin büyük oranda artış gösterdiği fark edilir. Bu sorunun ortadan kaldırılması için buhar odaları harika bir çözüm yolu sunuyor. Stres seviyesini azaltarak sert kasların yumuşamasına ve gün sonunda çok daha rahat bir uyku çekmenize katkı sunacaktır.

Sizi Aramamızı İster misiniz?

  Cilt Sağlığı Konusunda Çığır Aşan Etki!

  Kadınların en çok sorun ettikleri hususların başında cilt sağlığı gelmektedir. Cilt sağlığının yeniden kazanılması için uygulanan alternatif tedavi seçeneklerinin başında buhar odaları gelmektedir.

  • Ciltte meydana gelen sivilcelerin sebebi hormonsal değil ise hücre içi toksik birikimin yüksek olması ile alakalı olabilir. bu besinlerden tutun hava kirliliğine kadar ilişkilendirilebilir.
  • Toksik etkiden kurtulmak için belirli aralıklar ile buhar odaları kullanılmalıdır. Buhar odalarında toksik etkinin ortadan kaldırılması sağlanır. Tabi ki bu aşamada düzenli uygulamanın önemi de dile getirilmelidir. En az iki haftada bir kere bu hizmetin kullanılması gerekir. Kademe kademe cildinizdeki sağlıklı ışıltıyı siz de fark edeceksiniz.

  Buhar odası tedavisi alan kişilerin öncesi sonrası fotoğraflarına bakıldığı zaman ciltlerinde açığa çıkan ışıl ışıl dokuyu siz de fark edeceksiniz. İlaç kullanmadan alternatif bir metoda baş vurmak isterseniz kesinlikle buhar odalarına bir şans verilmelidir. Bunun yanı sıra tuz mağaralarının ortamını ayağınıza kadar getiren tuz odalarına da bir göz atabilirsiniz. Tuz odalarının iyotlu ortamının da cilt sağlığı için büyük katkı sunduğu görülüyor.

  Hijyenik Ortam

  Ankara sauna ve buhar odaları kapsamında en çok dikkat ettiğimizi hususların başında kesinlikle hijyenik ortam gelmektedir. Hijyenik ortamın sağlanması için odaların kullanımının hemen sonrasında özel ekiplerimiz dezenfekte işlemlerini başlatacaktır. Bu şekilde bir sağlık sorunu ya da hijyen ihlali meydana gelmeyecektir. ayrıca resmi birimlerin belirli aralıklar ile hijyen koşullarını kontrol için geldiği de bildirilmelidir. Bu denetimlerden tam not alan nadir firmalardan bir tanesiyiz. Sadece saunaların ya da buhar odalarının değil aynı zamanda personelimizin hijyen koşullarına uygun çalışmasına da büyük önem vermekteyiz. Her aşamada yetkililerimiz teftişlerini yapacaktır. Daha öncesinde firmamızdan bu alanda hizmet alan kişilerin yorumlarına bakıldığı zaman hijyen kurallarına uygunluk konusunda ne derece eşsiz bir sistem oluşturulduğu daha net anlaşılıyor. Siz de olumlu olumsuz tüm yorumlarınızı temsilcilerimizi ile paylaşabilirsiniz. Güzellik salonumuzun asıl amacı kesinlikle müşteri memnuniyetidir. Yapmış olduğunuz her yorum dikkatle incelenecektir.

  Profesyonel Kadro, Rakipsiz Hizmet!                                               

  Fisina firmamızda sunmuş olduğumuz her hizmet gibi buhar odaları alanında da rakip tanımıyoruz. Nem dengesi eksiksiz şekilde hazırlanmış, sorunsuz temiz dokusu ile memnun eden ve profesyonel bir ekip ile desteklenen bu hizmetimizde memnuniyet seviyesi oldukça yüksek. Sunulan fiyat aralığının makul olması da ayrıca memnun bırakan detaylar arasındadır.

  Tuz Odası Hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz