Ameliyatsız Göz Kapağı Kaldırma

Ankara göz kapağı kaldırma işlemleri sayesinde çehrenizi gençleştirebilirsiniz. Son dönemlerde cerrahi olmayan uygulamalar ile genç bir görünüme kavuşmanın daha popüler bir hale geldiği görülmektedir. Göz kapağı ameliyatı acılı bir süreç olduğu için hanımların artık aynı efektif etkiyi sunabilecek fakat çok daha acısız olan göz kapağı kaldırma işlemlerine yöneldikleri fark ediliyor. Fisina olarak biz de bünyemizde eşsiz kadromuz ile muhteşem bir uygulama yaparak sizi gençliğinize yeniden kavuşturuyoruz!

Tedavi Detayları Nelerdir?

Ameliyatsız şekilde uygulanan bu tedavinin kesin sonuç verdiği vurgulanmalıdır. Hem alt hem de üst göz kapağında uygulanabilmektedir. Bir yaş sınırı söz konusu değildir. Dileyen tüm kişilerde uygulanabilir. Herhangi bir ameliyata gerek kalmadan plazma enerjisi ile gözün genç görünümüne yeniden kavuşması için fırsat elde edilmektedir. Uygulamanın yalnızca uzman isimlerce yapılması gerekiyor. Konusunda uzman olmayan kişilerce güzellik uygulamalarının yapılması cilt sağlığınızın tehlikeye atılması anlamına gelecektir.

Tedavi aşamasında kullanılan ana madde su buharı ve azottur. Bölgesel olarak meydana gelen lezyonların bu maddeler ile plazma enerjisine dönüştürülerek anında ortadan kaldırılması mümkün kılınmaktadır. Tedavi uygulaması sırasında 4D sistem ile tedavinin sonucu hakkında size bir ön görü sunulacaktır. Bu şekilde herhangi bir sürpriz ile karşılaşmayacaksınız. Tedaviden özel bir beklentiniz varsa bunu da dile getirebilirsiniz. Sizin istekleriniz bizim her zaman önceliğimiz olacak!

Sizi Aramamızı İster misiniz?

  Kaç Seansta Başarılı Bir Sonuç Elde Edilir?

  Sorunlu bölgenin durumuna göre uygulanması gereken seans sayısında farklılıklar olabilmektedir. İdeal olarak 3-4 seans içerisinde başarılı bir sonuç elde edilecektir. Seans sayısı uzmanlarımız tarafından kararlaştırılacaktır. Bu aşamada siz de seanslardan beklentilerinizi bildirmelisiniz. Ayrıca daha öncesinde geçirdiğinizi bir estetik operasyon varsa bunu da ekibimize bildirmeniz gerekiyor. Ayrıca hassasiyetler de iletilmelidir. Kişilerin kendi alerjik durumları ve kişisel hassasiyetleri ile alakalı olarak bilgi vermesi kendi sorumluluğundadır.

  Hangi Bölgelerde Uygulanabilir?

  Sadece göz kapağı kapsamında değil ciltte meydana gelen birçok sorunlu alanda kullanılabilmektedir. Kadınların en çok şikayetçi oldukları dudak üstü kırışıklıklarında da kalıcı ve kesin biri başarı sunmaktadır. Dudak üstünde hem uygulanan epilasyon hem de mimiklerden kaynaklanan kırışıklıklar olabiliri. Bu genel bakımlı cilt görünümü olumsuz etkilemektedir. Plazma enerjisi sayesinde ameliyatsız bir biçimde cildi yenileme ve seneler önceki kırışıksız hale yeniden kavuşturma imkanını yakalayacaksınız. Plazma enerjisinin biri diğer olumlu hususu da uygulanan bölgedeki renk eşitsizliklerini gidermesidir. Bu giderme sürecinde cilt canlanacak ve kolajen üretimi hız kazanacaktır. Yapılan araştırmalarda uzun vadede cilt sağlığını olumlu etkileyen nadir tedavi yöntemlerinden biri olduğu daha net görülmektedir.

  Uygulama Yapılan Ortam Hijyenik Midir?

  Uygulama yapılan ortam hijyenik yapısı ile memnun bırakmaktadır. Her tedavi adımının hemen sonrasında uygulama yapılan cihazlar güncellenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Kişilerin acısız bu süreçten eşsiz bir şekilde faydalanması ve genel sağlığın asla riske atılmaması için büyük çaba sarf edilmektedir.

  Ameliyatsız Göz Kapağı Kaldırma Acılı Bir Tedavi Midir?

  Sıklıkla tercihi edilmesinin asıl sebebi tedavinin acı veren bir süreç olmamasıdır. Genç ve güzel görünümünüzü yeniden ortaya çıkarmak için uygulanan bu tedavi yönteminde herhangi bir acı duymayacaksınız. Uygulamanın hemen öncesinde bölge lokal bir uyuşturma sağlayan kremler ile temas ettirilecektir. Bu temasın sonrasında yapılan uygulama sürecinde daha konforlu bir duruş kazanacaksınız. Acı süreci ile alakalı yapılan yorumlar olumlu yapısı ile memnun bırakmaya devam ediyor.

  Ameliyatsız Göz Kapağı Kaldırma Fiyat Aralığı Nedir?

  Göz kapağı kaldırma fiyatları incelendiği zaman piyasada en etkin tedavi adımlarını sunmamıza rağmen en uygun fiyatlı fiyat skalasını oluşturduğumuz da fark edilmektedir. Fiyat aralığının uygun olmasına ek olarak dönemsel olarak hazırlamış olduğumuz indirimli fırsatlardan da anında faydalanabilirsiniz. İndirimler ve ödeme kolaylıklarımızı tespit edebilmek ve yakından takip etmek için ana sayfamızı incelemelisiniz. Uzman kadro, hijyenik ortam ve uygun fiyatın güleryüzlü hizmet ile birleştiği nokta: Fisina!

  Yorumlar Ne Yönde?

  Fisina göz kapağı kaldırma uygulamasını yaptıran kişilerin yorumlarına bakıldığı zaman süreçten ne derece memnun kaldıkları daha net anlaşılmaktadır. Yorumlarınızı hem uzmanlarımız ile hem de sosyal medya platformları üzerinden paylaşabilirsiniz. Her müşterimizin güzellik uygulamasının hemen sonrasında memnun şekilde merkezimizden ayrılması temel önceliğimizdir. Bu amaca ulaştığımız şuana kadar merkezimiz hakkında yapılan yorumlardan da net şekilde anlaşılıyor!