Akne Bakımı

Ankara akne bakımı uzmanlarımız tarafından uygulanıyor. Fisina firması olarak cilt bakımına dair attığımız tüm adımların konunun uzmanları tarafından uygulanması elde edilen sonucun çok daha nitelikli bir hale gelmesini sağlamaktadır. Siz de tek bir tık ile ya da telefon numaralarımız üzerinden randevu alma adımını tamamlayabilirsiniz. Randevunuzun oluşturulmasının hemen sonrasında firmamız cilt bakım adımı için gerekli hazırlıkları yapacaktır. Cilde dair yapılan işlemlerin büyük çoğunluğu kişilerin akne sorunları ile alakalıdır. Özellikle stresli olan dönemlerde ya da genel manada beslenme bozuklukları yaşandığı zaman sivilcelenme gibi sorunlar meydana gelebilmektedir. Fisina markamıza güvenerek cilt sağlığınızı uzmanlarımıza emanet edebilirsiniz!

Neden Araştırması Büyük Önem Arz Eder!

Çankaya akne tedavi adımının hemen öncesinde bu akne sorununun neden meydana geldiği ile alakalı gerekli olan araştırmalar tamamlanacaktır. Akne sorunu eğer hormonsal dengesizliklerden dolayı meydana geliyorsa bu aşamada dışarıdan uygulanan tedavilerin net bir sonuç vermesini beklemek mümkün olmayacaktır. hormonsal tedaviler için dahiliye birimi ile görüşerek ayrıca bir çözüm yolu aranmalıdır. Tedavi aşamasının neden belirleme adımının sonrasında diğer tıbbi alanlar ile de iş birliği içerisinde tamamlanması sağlanır. Sadece cilt bakım adımlarından ya da yanlış beslenmeden kaynaklanan sivilce sorunları ile mücadele etmek çok daha kolaydır!

Sizi Aramamızı İster misiniz?

  Hydrafacial

  Hydrafacial cildin derinlemesine temizlenmesi için uygulanan bir sistemdir. Çok katmanlı bakım adımlarından bir tanesidir. Özel başlıklı bir cihaz ile uygulanan bu bakım adımında gözeneklerin derinlemesine temizlenmesi sağlanmaktadır. Ayrıca gözeneklerde siyah nokta oluşumuna kalıcı bir yanıt verebilmek için en doğru noktadasınız. Bu yöntem sadece temizlik adımı ile sınırlı değildir. Aynı zamanda cildin ana katmanında biriken ölü hücrelerin giderilmesi için de ayrıca bir uygulama yapılır. Kimyasal peeling de bu aşamanın bir parçasıdır. Bu işlemlerin hemen sonrasında cildiniz yoğun biçimde nemlendirilir. Cildin kendini toparlaması için bu nemlendirme adımı büyük önem arz etmektedir. Hydrafacial işleminin akne sorununa net cevap verebilmesi için düzenli aralıklar ile uygulanması gerekir. Bu düzenli uygulama koşulu sadece hydrafacial sisteminde değil aynı zamanda tüm bakım aşamalarında da geçerliliğini korur.

  Karbon Peeling

  Son dönemlerin en sevilen bakım seçeneklerinden bir diğeri de karbon peeling olarak karşımıza çıkıyor. Gözeneklerin içerisinde yer alan tüm kirlerin arındırıldığı bu sistem sayesinde özellikle iltihaplı olan akneler ile mücadele etmek de çok daha kolay bir hal alacaktır. T bölgesindeki yağlanma sorununu aşabilmek için bu tür bakım adımlarının düzenli olarak uygulanması lazımdır. Cilt tipinize göre bakım adımının hangi sıklıkta uygulanması gerektiği ile alakalı detaylı biçimde bilgilendirileceksiniz.

  Akne Bakımı Fiyat Aralığı Nedir?

  Akne bakım fiyat aracılığı ile alakalı inceleme yapıldığı zaman firmamızın piyasanın birçok firmasından daha makul bir fiyat aralığı belirlediği fark ediliyor. Firmamız en uygun fiyata en uzman ekip ile süreci bir araya getirmektedir. Fiyat aralığı sorununun meydana gelmemesi için dikkate alınması gereken farklı kampanyalarımız da bulunuyor. Ana sayfamızdan kampanyalı fiyatlara dair gerekli olan tüm incelemeleri tamamlayabilirsiniz. Ana sayfamızda uygun bütçeli ve indirimli bakım adımları ile alakalı bilgi verilir.

  Akne Bakımı Hijyen Seviyesi Memnun Ediyor

  Cilt bakımından epilasyona kadar bütün adımlarda tüm işlemlerin hijyenik şekilde tamamlanması bizim için en temel öneme sahip olan hususlardandır. Hijyen seviyesi ile alakalı hassasiyetimiz pandemi sonrası daha da artış göstermiştir. Özellikle resmi birimler tarafından yapılan denetimlerde Ankara’da tam not alan nadir güzellik salonları arasında yer alıyoruz! Bu eşsiz hijyenik sistem muhteşem bir kadro ile birleşiyor! Müşterilerimizin bu bağlamda yaptıkları yorumlar da yakından incelenmelidir.

  Akne Bakımı Uzmanları

  Fisina akne bakımı hakkında uzmanlarımız tedavi sonrasında da size bilgi verecektir. Tedavinin kalıcı sonuçlar vermesi için uzmanlarımızın vermiş olduğu bilgileri dikkatle incelemeye almanız gerekmektedir. Özellikle bakım aşamasında hangi ürünlerin kullanılması gerektiği, su tüketimi ve beslenme alışkanlıkları gibi farklı alanlarda da tavsiyeler tarafınıza iletilecektir. Uzman tavsiyelerimize dair en dikkat çeken unsur güneş koruma faktörlü kremlerin kullanılmasıdır. Akne oluşan ciltlerde bu aknelerin lekeye sebebiyet vermemesi için güneş koruma kremleri kullanılmalıdır. Hatta son senelerde UV ışınlarının şiddetinin ve zararlı etkilerinin de hız kazandığı fark edilmektedir. Uzmanlar evlerde dahi cilt sağlığının korunması için bu tür tedbirler alınmasını öneriyor.